Facebook запроваджує нові обмеження для протидії булінгу та сексуалізації

АР

Facebook оголосив про оновлення політики щодо цькування та утисків, сексуалізації та протидії харасменту.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Тепер у соцмережі будуть блокувати скоординовані зусилля масового переслідування, спрямовані на окремих осіб. Це стосується як масових повідомлень, так і коментарів.

"Наприклад, на жертв насильницьких трагедій або урядових дисидентів – навіть якщо сам вміст не порушує нашу політику. Ми також видалимо неприйнятні дописи, які вважатимуться масовим переслідуванням будь-якої особи, наприклад через прямі повідомлення у вхідних або коментарі до особистих профілів чи публікацій", – йдеться у тексті.

Також будуть видалятися акаунти, які цілеспрямовано займаються атаками на політичних діячів, які критикують владу, а також опозиціонерів загалом.

Також у Facebook будуть блокувати:

– профілі, сторінки, групи або заходи, присвячені сексуалізації та висміюванню будь-якого громадського діяча,

– принизливі, сексуалізовані фотошоп-зображення і малюнки,

– висміювання зовнішності.

"Крім того, ми видалимо небажані коментарі сексуального характеру і матеріали, що викликають сексуальні домагання", – поясняється у дописі.

Читайте також: Чому жінки мовчать про пережите насилля і чому суспільство звинувачує жертв. Пояснюють психологині
  • Увечері 4 жовтня користувачі соціальних мереж Facebook, Instagram та месенджера WhatsApp повідомили про збій у їхній роботі. Окрім того, надійшли повідомлення про проблеми із роботою Twitter, Telegram, TikTok, сервісів Google та Amazon, музичного сервісу Spotify, стримінгового відеосервісу Netflix, телекомунікаційної компанії Virgin Media, а також низки інших сайтів та сервісів.
  • Пізніше, 8 жовтня, у Facebook знову виникли проблеми з серверами.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!