Планую велику команду. Разумков розповів, що робитиме після відсторонення

УНІАН

Спікер парламенту Дмитро Разумков у разі відсторонення від посади планує багато працювати і створити власну велику команду.

Про це він заявив під час брифінгу у Верховній раді.

"Я буду працювати далі, я про це сказав на початку зустрічі. Посада — механізм, інструмент, без посади голови ВР буде важко це зробити, а може спірно, може легше. Тому, що ти себе відчуваєш людиною яка повертається до 2019-го року, тих ефірів. Відряджень, зустрічей з людьми, посада в цьому плані заважає. Працювати буду багато, сили, час є, команда буде. Нам треба багато зробити з тих обіцянок, які ми давали, реальних обіцянок", — зазначив він.

При цьому він зазначив, що його відсторонення від роботи на два дні відбулося з порушенням регламенту, однак не бачить сенсу намагатися це довести. Також спікер не планує оскаржувати рішення у разі своєї відставки з посади.

"Я дуже хотів вірити, що за 2 роки ми повернули парламент до парламентської роботи але, мабуть, я помилився, в людях, цінностях, з якими вони йшли", — відзначив Разумков.

Що відомо

  • Верховна рада відсторонила голову парламенту Дмитра Разумкова від ведення засідань на два дні. Розгляд відставки спікера парламентарі призначили на 7 жовтня.
  • Суперечка Разумкова з фракцією виникла навколо законопроєкту № 5599 "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)". Спікер відправив документ до Венеціанської комісії і його взяли в роботу, попри те, що "слуги народу" були проти такого рішення.
  • Конфлікти між спікером і монобільшістю продовжилися на засіданні Погоджувальної ради 20 вересня. Зокрема, порядок денний Ради на 21-24 вересня 2021 року, у який не було включено законопроєкт про олігархів, не підтримала жодна фракція Ради.
  • 30 вересня представники фракції "Слуга народу" запросили підписний лист з вимогою відставки голови Верховної ради Дмитра Разумкова. Окреме звернення за підписними листами за власною ініціативою подав голова фракції монобільшості Давид Арахамія.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!