Принц Чарльз запустив телеканал про проблеми зміни клімату

royal.uk

Принц Уельський Чарльз запустив мовлення телеканалу RE: TV, який розповідатиме про проблеми зміни клімату.

Про це повідомила газета Daily Mail.

Зазначається, що новий телеканал запустили у межах угоди з Amazon Prime, одним із сервісів американської корпорації Amazon із безкоштовної швидкої доставки товарів, яка прагне зміцнити свою екологічну репутацію. Телеканал висвітлюватиме проєкти по всьому світу, спрямовані на допомогу людям у формуванні чистої та стійкої економіки. Крім цього, RE: TV транслюватиме фільми на тему екології, навколишнього середовища і різних інновацій з акцентом на виробництво кави та моду.

"Я витратив великий період свого життя на залучення людей і підприємств у проблеми та рішення кліматичної кризи. RE: TV був створений з метою полонити волю та уяву людства, а також втілити в життя найбільш надихаючі рішення екологічних проблем", – сказав принц Чарльз.

Що відомо

  • У 2019 році корпорація Amazon дала кліматичну обіцянку (Climate Pledge) та зобов'язалася повністю відмовитися від викидів до 2040 року, щоб захистити планету.
  • ВООЗ вперше за 15 років посилила рекомендації щодо якості повітря.
  • Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що у період з 2030 по 2050 роки зміна клімату призведе до 250 тисяч додаткових смертей на рік.
  • Інженери із Північно-Західного університету в Іллінойсі розробили крилаті мікрочіпи для моніторингу якості повітря та поширення інфекцій.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Головні історії тижня в одному листі

Підписатися на розсилку Суспільного
Read more!