Гелікоптер NASA встановив рекорд під час третього польоту на Марсі

NASA

Гелікоптер Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (NASA) Ingenuity під час свого третього польоту на Марсі 25 квітня встановив рекорд щодо швидкості та відстані.

Як повідомили в NASA, гелікоптер перевищив навіть показники, які він демонстрував під час тестування на Землі. Безпілотний літальний апарат під час третього випробувального польоту подолав відстань у 50 метрів. Її прирівнюють до більшої частини довжини футбольного поля.

Крім того, Ingenuity продемонстрував швидкість польоту – 2 м/с, а також піднявся на висоту 5 м – як і під час попереднього польоту. Після встановленого рекорду команда Ingenuity Mars Helicopter планує четвертий політ, який має здійснити найближчим часом.

Що відомо

  • Національне агентство США з аеронавтики й дослідження космічного простору NASA опублікувало світлину морозних дюн Марсу.
  • Марсохід Perseverance ("Наполегливість") NASA записав перші звуки свого руху поверхнею Червоної планети.
  • Perseverance за допомогою камер для уникнення небезпек зробив кілька світлин власної тіні на Марсі.
  • 4 квітня марсохід Perseverance успішно скинув мінігелікоптер Ingenuity (Винахідливість) Національного управління США з аеронавтики та дослідження космосу (NASA) на Марс.
  • 19 квітня NASA запустило перший безпілотний політ гелікоптера Ingenuity на Марсі.

Читайте також

NASA пропонує всім охочим залишити своє ім'я на Марсі