Коли початок вакцинації та як записатися. Про що українці запитують у МОЗ

. УНІАН

Контактний центр Міністерства охорони здоров'я від початку своєї роботи отримав близько 353 тисячі дзвінків від громадян.

Як повідомив на брифінгу заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку Ярослав Кучер, лідерами з опрацювання звернень стали Волинська, Житомирська, Луганська, Дніпропетровська та Харківська область. Найнижчий відсоток обробки звернень спостерігається у Вінницькій, Івано-франківській та Київській областях.

"Останніми днями ми бачимо суттєве збільшення кількості звернень до контактного центру щодо питань, пов'язаних з вакцинацією", — повідомив Кучер.

За даними МОЗ, 85% українців питали про запис на вакцинацію (17 507 дзвінків), 4% цікавилися, коли почнеться кампанія з вакцинації, яка розпочалась в Україні ще 24 лютого, також 4,02% питають про категорії вакцинації і початок нової хвилі щеплень. Також майже 2% цікавляться ефективністю вакцини (393 звернення), 1,67% запитують про те, якою вакциною роблять імунізацію населення.

Що відомо

  • 2 листопада розпочав роботу всеукраїнський безкоштовний контакт-центр з протидії COVID-19, дзвінки туди є безкоштовними.
  • Центр є цілодобовим і у ньому працює 150 операторів. При цьому записи фіксуються автоматично й у випадку, якщо оператору буде необхідно уточнити інформацію, він повинен передзвонити клієнтові після отримання уточнень.
  • Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив, що до нового всеукраїнського контакт-центру з протидії COVID-19 можна телефонувати щодо виникнення проблем з медичними працівниками, процесу лікування і тестування коронавірусу.
  • В Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти COVID-19. За день першу дозу вакцини отримали майже 160 людей.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу