Нардеп Кива побився з відвідувачем київського ресторану

.

Народний депутат Ілля Кива з фракції ОПЗЖ і відвідувач ресторану в центрі Києва влаштували нетривалу бійку. Депутат звернувся до поліції.

22 січня у Facebook з'явилося відео інциденту, з якого видно, що Кива підійшов до відвідувача і першим ударив його лобом в лоб. Після цього опонент нардепа ударив його рукою в обличчя, і Кива відскочив назад. Чоловіки ще трохи поспілкувалися, вже без рукоприкладства, і розійшлися по своїх місцях. Інцидент був нетривалим.

За словами Киви, чоловік у ресторані вигукував нецензурні слова, тож він підійшов із зауваженнями. У відповідь, каже нардеп, відвідувач ударив його.

Після інциденту викликали поліцію. Кива зняв побої та написав заяву в поліції.

Він стверджує, що цей чоловік раніше погрожував йому, як у приватному листуванні (відповідні скріни викладені на Facebook-сторінці політика), так і публічно.

Поліція Києва повідомила, що до них звернувся народний депутат із заявою про отримання тілесних ушкоджень.

За попередньою інформацією, у ресторані між заявником та його знайомим стався словесний конфлікт, а згодом виникла короткотривала бійка.

Правоохоронці встановлюють місцезнаходження учасника інциденту, який із місця події поїхав автомобілем.

Нардепу надано медичну допомогу без госпіталізації.

Подія зареєстрована в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського управління поліції. Кваліфікації наразі нема.