Магучіх та Проценко виграли перші міжнародні змагання в 2021 році

Магучіх та Проценко виграли перші міжнародні змагання в 2021 році

Магучіх та Проценко виграли перші міжнародні змагання в 2021 році World Athletics

Українці перемогли на турнірі в італійському Удіне.

Стрибуни у висоту Ярослава Магучіх та Андрій Проценко - переможці міжнародного турніру UdinJump в Італії. Для обох українців це були перші міжнародні змагання у зимовому сезоні 2021 року.

Читайте також: Ярослава Магучіх повторила рекорд України зі стрибків у висоту в приміщенні

Ярослава на другому старті поспіль бере висоту 2 метри - саме з цим результатом українка перемогла в Удіне. Магучіх розпочала свій виступ з невдалої спроби на висоті 1.86 метри, але потім з першої спроби взяла усі плани включно з висотою 2 метри.

Остання суперниця українки "відпала" на висоті 1.96 метри. Тобто Ярослава уже в статусі переможниці замовила висоту 2 метри, яку взяла з першої спроби, а тоді намагалася взяти 2.03 метри - безуспішно.

Відео стрибків Магучіх:

Також на подіумі в жіночих стрибках опинилися італійка Алессія Трост з результатом 1.93 метри. А третє місце - у Марусі Чернюк з результатом 1.86 метри.

UdinJump. Жінки. Результати

  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.00 м
  2. Алессія Трост (Італія) - 1.93 м
  3. Маруся Чернюк (Словенія) - 1.86 м
  4. Елена Валлортігара (Італія) - 1.86 м

Андрієві Проценку для перемоги в чоловічому секторі довелося стрибнути на висоту 2.28 метри. Українець стартував з планки на 2 метри, взяв з першої спроби. Після чого пропускав кілька наступних планок.

Повноцінно повернувся в сектор на висоті 2.16 метри - взяв з першої спроби. Ця висота підкорилася тільки п'ятьом стрибунам. Планку на 2.20 метри взяли три стрибуни, а 2.24 метри - тільки Проценко та кубинець Луїс Заяс. Причому кубинець зробив це з першої спроби, а українець - з другої.

Вирішальною стала висота 2.28 метри: Андрій з другої спроби взяв її, а Луїс не зміг з трьох споб підкорити планку. Відтак, перемога українського стрибуна.

Відео стрибків Проценка:

Як і Магучіх, Проценко в статусі переможця замовив планку на висоті 2.32 метри, що могло стати найкращим результатом сезону для нього. У другій спробі українець був максимально близький, але не зміг взяти висоту.

UdinJump. Чоловіки. Результати

  1. Андрій Проценко (Україна) - 2.28 м
  2. Луїс Заяс (Куба) - 2.24 м
  3. Луїс Кастро Рівера (Пуерто Рико) - 2.20 м
  4. Евгеніо Мелоні (Італія) - 2.16 м
Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт