"Іди займайся своїм вуду-лайном". Через що сталася сутичка між Лукаку та Ібрагімовичем AP Images

В рамках 1/4 фіналу Кубка Італії "Інтер" зумів з мінімальною перевагою обіграти "Мілан" (2:1).

Наприкінці першого тайму сталася сутичка двох колишніх одноклубників Ромелу Лукаку і Златана Ібрагімовича, в ході якої футболісти мало не побилися.

В кінці першого тайму Алессіо Романьйолі сфолив на Лукаку, і Ромелу побіг з'ясовувати стосунки. Це не потрапило в кадр, але бельгієць почав сперечатися і з Ібрагімовичем.

Як повідомляє видання Sportmediaset, сутичка почалася після того, як швед вигукнув на адресу бельгійця образливу фразу: "Іди роби своє вуду-лайно, маленький осел", "Дзвони мамі" і "Я дам 50 фунтів за кожен раз, коли ти нормально приймеш м'яч".

Лукаку в відповідь сказав: "Добіса тебе і твою дружину". Футболісти в результаті неї отримали по жовтій картці.

Швед не прийняв загрози всерйоз - а з посмішкою відповів: "Буду чекати тебе там".

Йдучи з поля, Златан показував на подтрібунку. Лукаку продовжував кричати: "Він хоче поговорити про маму?" Партнери ледь утримували Ромалу.

Можливо, Ібрагімович згадав слова власника "Евертона" Фарада Моширі в 2018 році, коли, кажучи про перехід бельгійця в "Манчестер Юнайтед", він сказав, що мати нападника під час поїздки в Африку порадила сину перейти "Челсі" і це було "щось пов'язане з вуду". Сам Лукаку заперечував це.

Відео сутички між Лукаку та Ібрагімовичем

Як загалом пройшов матч

У першому таймі "Мілан" відкрив рахунок. Автором забитого м'яча став Златан Ібрагімович.

На 58-й хвилині Ібрагімович отримав друге попередження, залишивши команду в меншості. "Інтер" зумів реалізувати чисельну перевагу.

На 71-й хвилині "Інтер" отримав право на пенальті, який реалізував Лукаку. Перемогу команді приніс удар зі штрафного у виконанні Крістіана Еріксена, який відзначився на сьомій компенсованій хвилині зустрічі.