2+1. Мар'ян Швед організував три голи в одному матчі чемпіонату Бельгії

2+1. Мар'ян Швед організував три голи в одному матчі чемпіонату Бельгії Photonews.be

Він відіграв перший повний матч за "Мехелен".

Український футболіст Мар'ян Швед став найрезультативнішим гравцем "Мехелена" у матчі чемпіонату Бельгії проти "Васланда-Беверена" (3:2): він взя участь у всіх голах своєї команди.

Спершу українець віддав результативну передачу на старті матчі, тоді реалізував вихід віч-на-віч та подвоїв перевагу "Мехелена".

Відео першого голу Шведа:

"Васланд-Беверен" відігрався, але на 90+2 хвилині "Мехелен" зміг вирвати перемогу: Швед опинився наодинці перед воротами суперника, отримав м'яч і спокійно забив вирішальний гол.

Відео другого голу Шведа:

Мар'ян учетверте поспіль вийшов у стартовому складі "Мехелена" (і четверту загалом), а також уперше зіграв повну гру за цей клуб.

Швед виходив на поле в останніх семи матчах, тоді як у перших 16 за "Мехелен" - тільки тричі з'являвся на заміну. За останній місяць українець зіграв 346 хвилин, за півтора сезони до того - 97 хвилин.

Збільшення ігрового часу Шведа трапилося після того, як головний тренер "Мехелена" розкритикував українця за те, що той "ставить себе вище команди". Пізніше тренер сказав, що Швед зробив висновки після його слів - і українець уже сім матчів поспіль з'являється на полі.

ФутболОлімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start