"Бракує атмосфери". Одеський кінофестиваль планують провести в офлайн-форматі

"Бракує атмосфери". Одеський кінофестиваль планують провести в офлайн-форматі

"Бракує атмосфери". Одеський кінофестиваль планують провести в офлайн-форматі detector.media

Дванадцятий Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться офлайн. Водночас організатори заявили про "докорінні зміни" та нову стратегію, розповіли в пресслужбі ОМКФ.

Цьогоріч Одеський кінофестиваль відбудеться з 14 до 21 серпня включно. За словами нової виконавчої директорки ОМКФ Анни Мачух, формат та керівник склад змінили.

"Минулий рік переконав усіх в тому, що потрібно шукати нові форми та формати існування, швидко підлаштовуючись під обставини. Попри те, що онлайн-формат, у якому відбувся 11-й ОМКФ, був дуже цікавим досвідом для усіх нас, глядачам все ж не вистачає фестивальної атмосфери,” — розповіла Мачух.

Вона обійняла посаду виконавчої директорки на початку 2021 року. До цього Мачух працювала директоркою різних департаментів ОМКФ починаючи з 2011 року. Анна також є виконавчою директоркою Української кіноакадемії та співзасновницею онлайн-платформи для аудіовізуального сектору DzygaMDB

Новою операційною директоркою ОМКФ стала Катерина Звєздіна, яка працює на кінофестивалі з 2016-року. Олександр Холоденко, який із 2011 року працює в складі дирекції ОМКФ, став директором зі стратегічного розвитку кінофестивалю. Також цьогоріч планують створити незалежну відбіркову комісію, яку очолить Алік Шпилюк.

Президентка Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко зазначила, що рішення про "докорінні зміни" ухвалили ще в 2020 році.

"Цей рік ми почали з розробки цілком нової стратегії. 12-й ОМКФ буде однозначно іншим, але ми залишаємо головне — найкращі фільми України та світу", — поділилася Тігіпко.

Інформацію про цьогорічну програму та старт прийому заявок на участь фільмів в пресслужбі кінофестивалю пообіцяли оголосити "найближчим часом".

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше