Франківцям надсилають фейкові повідомлення про підвищення тарифів на воду без повірки лічильника

Франківцям надсилають фейкові повідомлення про підвищення тарифів на воду без повірки лічильника

Франківцям надсилають фейкові повідомлення про підвищення тарифів на воду без повірки лічильника
Суспільне

Жителі Івано-Франківська отримують фейкові повідомлення про підвищення тарифів на водопостачання без повірки лічильника. Про це інформує речник КП "Водоекотехпром" Володимир Шпег.

За його словами, водоканал не друкує такі повідомлення. Тому жителів просять не реагувати на такі листівки.

У Франківську споживачам надсилають фейкові повідомлення про підвищення тарифів на воду
У Франківську споживачам надсилають фейкові повідомлення про підвищення тарифів на воду. Facebook/Володимир Шпег

"Ви зобов'язані раз в чотири роки робити повірку лічильника, але на таку норму ми не переводимо людей. Жителі масово телефонують до нас і кажуть про те, що вони уже робили повірки, то чому знову є такі повідомлення? Ці фірми розкидають такі повідомлення масово і постійно, так як вони не мають доступу до нашої інформаційної бази, - йдеться у повідомленні. - Будь-яку інформацію щодо повірки лічильника або вашого стану рахунку ви можете дізнатися безпосередньо у нас".

Кореспонденти Суспільного Карпати зателефонували за номером телефону, який вказаний на листівках, які роздають франківцям. Жінка у слухавці представилася працівницею метрології. За її словами, такі повірки лічильників справді проводять, а потім усі свідоцтва та документи передають у "Івано-Франківськводоекотехпром".

На зауваження про те, що їхні повідомлення франківський "водоканал" називає фейковими, вона відповіла так: "Можливо, ще не всі працівники водоканалу були попереджені про це. Для кожного будинку діють свої тарифи. Вам просто рахують воду в середньому, скільки йде на людину, залежно, скільки ви використовуєте. Якщо повірки робили і все сертифіковано, то не потрібно більше нічого робити", - зазначила жінка у слухавці.

Читайте також

На початок