Мінветеранів планує створити інститут ветеранського омбудсмена

Мінветеранів планує створити інститут ветеранського омбудсмена

Мінветеранів планує створити інститут ветеранського омбудсмена
. Фото: Мінветеранів

Міністерство у справах ветеранів ініціювало створення інституту уповноваженого із захисту прав ветеранів.

Про це повідомляє пресслужба Мінветеранів.

Про запровадження інституту ветеранського омбудсмена оголосила міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна на зустрічі з правозахисниками.

"Сьогодні ми на державному рівні ініціюємо запровадження Інституту ветеранського Омбудсмена. На нього покладатимуться функції моніторингу та контролю дотримання законних прав та інтересів захисників України у діяльності органів виконавчої влади і посадових осіб", – пояснила Юлія Лапутіна.

За словами представників міністерства, ветеранський омбудсмен займатиметься усіма питаннями захисту прав ветеранів та взаємодіятиме з іншими правозахисними інституціями в Україні.

Мінветеранів також планує створити інформаційно-довідкову систему, скориставшись якою кожен ветеран зможе отримати необхідну інформацію щодо своїх прав та їх захисту

"Кожен захисник України має знати куди звертатися у разі виникнення порушення його прав, що в такому разі мають робити правоохоронні органіи та яка інституція відповідає за надання соціальних гарантій. На даний час активно працюємо над розвитком інформаційно-довідкової системи для ветеранів", – сказала Лапутіна.

Що відомо

  • Ветерани звернулися до голови Запорізької ОДА з відкритим листом, у якому скаржаться на медобслуговування
  • На Прикарпатті презентували нові епізоди серіалу про підприємців-ветеранів АТО
  • У Мінветеранів назвали проблемою те, що ветерани вважають не нормальним звертатися до психологів
На початок