На Рівненщині беруться за програму патріотичного виховання. Хто увійшов до групи

На Рівненщині беруться за програму патріотичного виховання. Хто увійшов до групи

На Рівненщині беруться за програму патріотичного виховання. Хто увійшов до групи Суспільне Рівне

На Рівненщині створили робочу групу, яка розробить програму національно-патріотичного виховання згідно з указом президента. Перше засідання заплановано на початок лютого, – повідомили в обласній раді. Членів групи відбирали протягом пів року і включили тих, хто вже має напрацювання у такій галузі.

У Рівненській обласній раді визначилися з членами робочої групи, яка займеться національно-патріотичним вихованням населення. Очолив групу голова облради, до неї увійшло 34 представники різних напрямків діяльності.

"Прізвища людей, які увійшли до робочої групи, я вписував у блокнот останні пів року це точно, ще до виборчої кампанія. Я не обіцяв це виборцям, але готувався до того, щоб ця програма була розроблена і, зрештою, прийнята. Тому, десь кістяк членів робочої групи – це мої особисті напрацювання", – розповів Суспільному голова облради Сергій Кондрачук.

На Рівненщині беруться за програму патріотичного виховання. Хто увійшов до групиСергій Кондрачук/фото облради

Також він уточнив, що всі члени робочої групи мають досвід у розробці та реалізації відповідних програм. До складу групи увійдуть (дехто – за згодою):

Сергій Кондрачук – голова робочої групи, Сергій Гаврилюк – секретар робочої групи, Володимир Андрушечко, Соломія Бобровська, Олексій Бучинський, Володимир В'ятрович, Іван Вєтров, Віталій Гайдукевич, Іван Голенко, Тарас Давидюк, Юрій Журавель, Олександр Ковальчук, Олена Корень, Юрій Ліпський, Валентина Люліч, Микола Ляхович, Ігор Марчук, Олександр Набочук, Олександр Нагорняк, Вікторія Опанасюк, Василь Павлов, Сергій Пандрак, Марина Пашковська, Олександр Подвишенний, Віталій Поровчук, Андрій Рисюк, Сергій Свисталюк, Дмитро Сирота, Оксана Скляр, Наталія Сосюк, Василь Тимощук, Алла Черній, Юрій Шадий та Ігор Ясенюк.

На Рівненщині розроблять програму національно-патріотичного виховання. Як це будескріни із сайту облради

На Рівненщині розроблять програму національно-патріотичного виховання. Як це будескрін з сайту облради

Саму програму розроблять та впровадять на основі двох документів: указу п’ятого президента Петра Порошенка "Про Стратегію національно-патріотичного виховання", підписаного ще у травні 2019–го року, та розпорядження Кабінету міністрів України щодо концепції державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025-го року.

"Особисто я в ній бачу ряд напрямків, це, зокрема військово-патріотичне виховання, що сьогодні є дуже актуально. Ми долучаємо до цієї програми музейників, істориків. Хочеться прийняти абсолютно унікальний, різноплановий документ, який врахує всі думки. На основі цієї програми буде розроблено план заходів на термін її дії", – зазначив очільник облради.

Напрацювання розглянуть на найближчій сесії. Говорити про фінансування поки рано, – каже Сергій Кондрачук.

"Задіяні будуть всі верстви населення, проте, основний напрямок – діти та молодь. Тут говоримо і про роль Пласту, про роль національно-патріотичних таборів, говоримо про те, як ми можемо цю програму реалізовувати в сучасній системі освіти. Я б робив основний нахил саме на молодь – за нею майбутнє", – повідомив посадовець.

Читайте також: Рівнеоблрада просить Зеленського повернути Бандері й Шухевичу звання Герой України

Попередньо оголошення про те, що в обласній раді чекають пропозицій щодо програми, опублікували на сайті облради. Завдяки йому до складу робочої групи увійшли представники національної спілки письменників України та міжнародні організації, які мають напрацювання у такій сфері. Також надійшло близько десятка пропозицій від громадськості, – розповів Сергій Кондрачук.

Розпорядження "Про питання національно-патріотичного виховання молоді у Рівненській області" голова Рівненської обласної ради підписав 22-го січня.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди