Раян Краузер побив світовий рекорд у штовханні ядра в приміщенні, який тримався 32 роки

Раян Краузер побив світовий рекорд у штовханні ядра в приміщенні, який тримався 32 роки

Раян Краузер побив світовий рекорд у штовханні ядра в приміщенні, який тримався 32 роки AP Images

Краузер зробив це на перших змаганнях 2021 року.

Олімпійський чемпіон-2016 у Ріо, американець Раян Краузер, встановив новий світовий рекорд у штовханні ядра в приміщенні.

28-річний американець штовхнув ядро на 22,82 метра на змаганнях в Фейєтвіллі (штат Арканзас, США). Він поліпшив попереднє досягнення свого співвітчизника Ренді Барнса, встановлене в 1989 році на 16 сантиметрів.

Відео рекорду

"Це досить хороший початок 2021-го року. Було складно подолати цей шлях через чималу конкуренцію. Я дуже нервував при першому кидку, але в мене було багато енергії. Я відчував, що зможу досягнути чогось більшого", - сказав Краузер.

Американському атлету вдалося побити рекорд у першій спробі у фіналі турніру. Сектор для штовхання ядра на цих змаганнях не був розрахований на таку відстань, тому суддям навіть довелося докласти кілька матів на дальньому краю сектора.

У другій спробі він кинув на 21.03 метра, а потім ще раз зміг перевершити попередній рекорд, кинувши ядро на 22.70 метра. У четвертій ті п'ятій спробі кидки Краузера були виконані із заступом.

Що відомо про Раяна Краузера

  • Краузер виграв олімпійське золото в 2016 році в Ріо-де-Жанейро. Тоді Раян встановив новий олімпійський рекорд - 22 метри 52 сантиметри. Попереднє досягнення належало німцеві Ульфу Тіммерману, котре було встановлено на Олімпіаді-1988 році в Сеулі.
  • Він також брав срібло чемпіонату світу 2019 року в Досі.
  • Триразовий чемпіон США зі штовхання ядра в 2016, 2017 та 2019 роках.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаТрансляція ЧС з футзалу