Олексій Лень дебютував за "Візардс": 11 очок у першому матчі

Олексій Лень дебютував за "Візардс": 11 очок у першому матчі

Олексій Лень дебютував за "Візардс": 11 очок у першому матчі АР

Перша гра за новий клуб для українця.

Олексій Лень кілька днів тому підписав контракт з "Вашингтон Візардс" та став гравцем цієї франшизи НБА, і одразу дебютував за клуб в першому можливому матчі.

"Візардс" зіштовхнулися з коронавірусними проблемами на старті сезону: у складі команди виник спалах, шість останніх ігор було перенесено. Відповідно, не на всіх у команді міг розраховувати головний тренер "Вашингтона".

Перший матч для "Візардс" після відновлення їх сезону, а також перший матч для Леня - гра проти "Сан-Антоніо Сперс" (поразка 101:121).

Олексій Лень розпочав матч на лаві запасних, але загалом провів 20:40 хвилин на майданчику. За цей час він встиг набрати 11 очок (повтор найкращого результату сезону), зібрав 5 підбирань, віддав 1 ассист та організував 1 перехоплення.

Хайлайти яскравих дій Леня: відео

  • перші очки українця за "Візардс" (поштовхався у фарбі, закинув у кільце)
  • перший 3-очковий Леня за "Візардс" (кидав двічі у матчі, 1/2 влучив)
  • ефектний слемданк від Леня

У матчі Олексій Лень шість разів кидав по кільцю суперника - чотири рази влучив. У семи матчах за "Репторс" на старті сезону він виконав 10 кидків.

Після гри українець відзначав, що поки не дуже добре знає ігрові схеми та малюнки команду, тому йому ще потрібно втягуватися у гру "Візардс".

Головний тренер "Вашингтона" Скотт Брук після дебюту Леня зазначив, що залишився задоволений його діями.

" Він мені подобається, я знав, що він може принести команді. Як тільки він зрозуміє, що ми робимо на обох кінцях майданчика, буде ще кращим. Думаю, він зіграв добре. Його кондиції ще не ідеальні, але це покращиться з кожним наступним матчем. Лень допоможе нам, це було хороше підписання".

Як зіграв Лень у порівнянні з матчами за "Торонто"

  • Отримав 20:40 хвилин ігрового часу - другий найкращий результат у сезоні (одного разу за "Репторс" зіграв більше 12 хвилин)
  • Набрав 11 очок - повторив найкращий результат сезону (в одній грі набрав за "Репторс" більше 2 очок)
  • Зібрав 5 підбирань - повтор найкращого результату сезону

Яке турнірне становище у "Візардс"

  • "Вашингтон" - передостання команда Східної Конференції: 3 перемоги, 9 поразок.
  • Шість матчів "Візардс" було перенесено через коронавірусний спалах.
  • Наступна гра "Вашингтон Візардс" - у ніч на середу, 27 січня, проти "Г'юстон Рокетс".
Категорії
Стрільба з лукаКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спортДзюдоБадмінтонНастільний тенісТриатлонКінний спорт