Президент Мексики захворів на COVID-19 та хоче купувати вакцину в Росії

Президент Мексики захворів на COVID-19 та хоче купувати вакцину в Росії

Президент Мексики захворів на COVID-19 та хоче купувати вакцину в Росії
AP

Президент Мексики Андрес Мануель Лопес Обрадор захворів на COVID-19 та заявив про наміри обговорити з Володимиром Путіним поставки російської вакцини до Мексики.

Про це президент Мексики повідомив у Twitter.

з жалем повідомляю вам, що я інфікований COVID-19. Симптоми легкі, але я вже лікуюся. Як завжди, я налаштований оптимістично ", – заявив Обрадор.

Мексиканський лідер додав, що, попри хворобу, продовжить виконувати обов'язки очільника держави дистанційно, перебуваючи на самоізоляції у президентському палаці. Зокрема, проведе переговори з президентом РФ Володимиром Путіним щодо поставок до Мексики російської вакцини проти COVID-19 Sputnik V.

"Завтра я буду телефонувати президенту Володимиру Путіну, оскільки існує ймовірність того, що вони надішлють нам вакцину Sputnik V", – повідомив мексиканський президент.

Що відомо

  • Росія активно пропагує та продає вакцину проти COVID-19 Sputnik V, попри те, що вона не пройшла третю фазу клінічних випробувань.
  • Угорщина стала першою країною-членом Європейського союзу, як сертифікувала російську вакцину проти COVID-19 Sputnik V.
  • Російську вакцину Sputnik V будуть за ліцензією виробляти також і в Туреччині.
  • Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко 2 січня заявив, що російська вакцина проти COVID-19 не пройшла третю фазу клінічних досліджень, а тому не має шансів отримати дозвіл на її використання в Україні.

На початок