Футболісти полтавської «Ворскли» програли у товариському матчі в Туреччині

Футболісти полтавської «Ворскли» програли у товариському матчі в Туреччині ФК "Ворскла"

Перша товариська гра на тренувальному зборі для футболістів полтавської команди «Ворскла» відбулася 24 січня. Спортсмени зіграли проти клубу «Балкани» із Косова, повідомляють у пресслужбі полтавського клубу.

Матч завершився із рахунком 1:2 на користь «Балкан». Перший гол на 13-й хвилині забили полтавці – Дмитро Щербак поцілив у ворота суперників після передачі від Георгія Цітаішвілі. Косовські футболісти зрівняли рахунок на 42-й хвилині, а після перерви на 61-й хвилині забили з пенальті.

На полі зіграли усі чотири спортсмени, з якими «Ворскла» підписала контракти у грудні торік, а також центральний захисник Ель Хаджи Папе Діав, угоду з яким поки не уклали.

Наступна товариська гра у рамках тренувального збору для полтавської команди запланована на 28 січня. Це буде матч проти сербського клубу «Младость».

Що відомо:

• Футболісти полтавської «Ворскли» 11 січня розпочали тренувальний збір у Туреччині. Він триватиме до 6 лютого. За цей час спортсмени мають поліпшили фізичну форму та зіграти чотири товариські матчі.
  • Тренувальний збір спортсменам влаштували перед іграми Української Прем’єр-ліги.
  • У грудні 2020 полтавський клуб підписав контракти із чотирма новими гравцями. Це – Олівє Тілль, Георгій Цітаішвілі, Амількар Коджові та Луїзао. Натомість припинили співпрацю з Володимиром Баєнком, Євгеном Опанасенком, Денисом Васіним, Іваном Пешичем і Микитою Татарковим.