МБК "Миколаїв" програв вдома "Черкаським мавпам"

МБК "Миколаїв" програв вдома "Черкаським мавпам" ФБУ

"Черкаські мавпи" здобули в Миколаєві п`яту перемогу в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч. Про це повідомляє пресслужба Федерації баскетболу України.

"Черкаські мавпи" впевнено розпочали поєдинок, змусивши господарів уже майже за дві хвилини після 0:7 брати перерву. Черкасці й надалі впевнено контролювали перебіг боротьби, тож виграли в підсумку стартову чверть у 11 очок.

До великої перерви перебіг матчу суттєво не змінився. Гості виривалися вперед на 15 очок, та до кінця другої чверті миколаївці два очка відіграли.

По перерві перебіг боротьби змінився. Тепер уже Максим Міхельсон, тренер "Черкаських мавп", взяв вимушену паузу після ривка господарів 7:0. Та миколаївці продовжували тиснути більшу частину часу чверті, зумівши повністю повернути інтригу. Різниця в рахунку скоротилася до одного очка. При цьому миколаївці стали краще бити штрафні та реалізовувати дальні кидки. Черкасці більше втрачати.

Та в гостей залишилося достатньо сил і витримки, аби зосередитися в заключній частині гри та довести її до своєї п`ятої в сезоні перемоги.

У підсумку перемогли "Черкаські Мавпи" – 76:83 (13:24, 19:21, 24:12, 20:26).

МБК "Миколаїв" наступний матч грає 29 січня в Запоріжжі. БК "Черкаські мавпи" також гратиме в Запоріжжі, але 31 січня.