Джима - десята в мас-старті в Антгольці, друга перемога Сімон. Результати гонки

Джима - десята в мас-старті в Антгольці, друга перемога Сімон. Результати гонки

Джима - десята в мас-старті в Антгольці, друга перемога Сімон. Результати гонки AP Images

Українка схибила останнім пострілом.

Україна знову була представлена спортсменкою у жіночому мас-старті. Якщо в Обергофі Юлія Джима опинилася першою запасною та не потрапила в гонку, то в Антгольці вона відібралася у топ-30 для участі в мас-старті. Вона була єдиною українкою в гонці.

ДИВІТЬСЯ ПОВНЕ ВІДЕО ЖІНОЧОГО МАС-СТАРТУ

І цю гонка вийшла майже ідеальною у виконанні Юлії Джими. Вона пройшла перші три вогневі рубежі без промахів, вийшла на четверте коло з восьмим результатом. По колу рухалася в одній групі з Лізою Терезою Гаузер, Ганною Еберг та Маркетою Давідовою. Це була друга група переслідувачів від лідерок гонки.

Однак за кількасот метрів до стрільби Юлія Джима впала на одному зі спусків - вона втратила трохи більше 10 секунд та відпустила вперед шведку, чешку та австрійку.

На четвертій стрільбі Джима закрила чотири мішені, але останній пострілом схибила - цей промах позбавив її шансів на медаль. Зі стрільби українка вийшла на 13-му місці. По ходу останнього кола вона відіграла три позиції та фінішувала на десятому місці!

А боротьба за перемогу розгорнулася одразу між п'ятьма біатлоністками. На останню стрільбу першою прийшла росіянка Свєтлана Міронова, але вона схибила двічі.

Чисто пройшли стрільбу Ганна Еберг, Ліза Тереза Гаузер, Маркета Давідова, Жулья Сімон, а також поруч з ними їхала Франциска Пройсс.

Першою з числа претенденток випала Давідова, одразу за нею - Пройсс. Гаузер, Еберг та Сімон виїхали майже одночасно на біатлонний стадіон. Кращу позицію зайняла француженка, яка й виграла гонку, на 0.2 секунди випередивши Ганну Еберг. Австрійка Гаузер - третя.

Жіночий мас-старт. Антгольц. Результати

  1. Жулья Сімон (Франція, 1+1+1+0) 37:05.5
  2. Ганна Еберг (Швеція, 0+0+1+0) +0.2
  3. Ліза Тереза Гаузер (Австрія, 0+0+1+0) +3.5
  4. Франциска Пройсс (Німеччина, 0+0+0+1) +9.0
  5. Маркета Давідова (Чехія, 1+0+0+0) +17.6
  6. Свєтлана Міронова (Росія, 0+0+0+2) +29.3

...

  • 10. Юлія Джима (0+0+0+1) +56.6

Категорії
КаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт