"У нас і чиновники їздять до Росії" — футболіст Сікорський про своє звільнення з клубу

"У нас і чиновники їздять до Росії" — футболіст Сікорський про своє звільнення з клубу

"У нас і чиновники їздять до Росії" — футболіст Сікорський про своє звільнення з клубу Сайт ПФК Агробізнес

Звільнений за поїздку до Росії футболіст "Агробізнеса" (Хмельницька область) поділився своїми думками щодо рішення клубу.

Слова Ігоря Сікорського передає ГОЛ.

"Можливо, не потрібно було викладати фотографії. Просто з'їздити і все. Але коли я потрапив до Зимового палацу, у мене був просто культурний шок. Все, що робив – без задньої думки. Це історія нашої країни, розумієте? Це ж не тільки вашої країни історія – це історія всього нашого народу" – наголосив футболіст-вигнанець.

Сікорський додав, що половина його сім'ї, включно з батьком, проживає в Росії, а також нарікнув, що не лише він їздить до сусідньої держави.

"У нас і чиновники їздять до Росії. А тут просто взяли звичайну людину й почали її пресингувати з усіх боків. Так теж не робиться".

Як відомо:

  • Футбольний клуб Першої ліги "Агробізнес" в односторонньому порядку розірвав контракт з Ігорем Сікорським через поїздку до Санкт-Петербурга й опубліковані в Instagram світлини з подорожі.
  • У клубі пояснили, що не можуть стояти осторонь, коли в Україні триває війна з Росією і з передової привозять важко поранених та вбитих героїв.
  • У поточному сезоні Сікорський провів за "Агробізнес" 18 матчів у Першій лізі і забив в них 8 голів.
Категорії