Керівницю вигорілого пансіонату у Харкові заарештували

Керівницю вигорілого пансіонату у Харкові заарештували

Керівницю вигорілого пансіонату у Харкові заарештували
Суспільне Харків

На час слідства Ольга Кравченко, одна з підозрюваних у справі про пожежу в пансіонаті "Золотий час", перебуватиме під вартою.

За клопотанням прокуратури її взяли під варту на два місяці — до 22 березня, ухвалила слідча суддя Київського райсуду Світлана Колесник.

Керівницю згорілого пансіонату у Харкові заарештували
Суд визнав обґрунтованою підозру, висунуту Ользі Кравченко. Суспільне Харків

Прохання захисту відпустити Кравченко під домашній арешт, в тому числі з огляду на її стан здоров'я після операції на коліні, суд залишив без задоволення.

За даними слідства, Ольга та В'ячеслав Кравченки фактично керували закладом, де внаслідок пожежі 21 січня загинули 15 людей. Прокуратура вказує на те, що подружжя не подбало про пожежну безпеку у будинку: у приміщенні на двох поверхах, де жили понад 30 літніх людей, не було жодного вогнегасника.

Що відомо

  • У справі про пожежу у Харкові — четверо підозрюваних: власник будинку, орендар, дружина орендаря і фактична директорка закладу та адміністратор. Їм інкримінують порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270), яка передбачає покарання від трьох до восьми років ув'язнення.
  • Орендаря 45-річного В'ячеслава Кравченка Київський райсуд взяв під варту першим.
На початок