Україна з шістьма колами штрафу - сьома в одиночному міксті на Кубку IBU

Україна з шістьма колами штрафу - сьома в одиночному міксті на Кубку IBU

Україна з шістьма колами штрафу - сьома в одиночному міксті на Кубку IBU Facebook

Це найгірша стрільба в гонці.

У першій одиночній змішаній естафеті на етапах Кубка IBU збірна України виставила Дениса Насика та Анастасію Меркушину. Стартували у цій гонці чоловіки, тому останній етап бігли жінки.

Українська команда тільки першу частину стартового етапу йшла серед лідері. На другій стрільбі Насико заробив два кола штрафу - передав естафету на сьомому місці, відставання трохи більше хвилини від лідера.

На другому етапі Меркушина теж заробила два кола штрафу, етап завершила на сьомому місці. Третій етап від Насика - ще два кола штрафу, восьме місце.

Найкращий старт за стрільбою видала Анастасія Меркушина на останньому етапі - тільки два додаткові патрони на двох стрільбах. Завдяки цьому Меркушина підняла Україну на сьоме місце на фініші.

Загалом у цьому одиночному міксті в України шість кіл штрафу та 15 додаткових патронів - це найгірша стрільба серед усіх команд, що виступали в гонці.

Перемогу здобула команда Норвегії - єдині, хто не заробляв кола штрафу. Друге місце за Італією, а третя - Німеччина.

Одиночний мікст. Арбер. Кубок IBU. Результат

  1. Норвегія (0+10) 41:27.7
  2. Італія (1+9) +45.0
  3. Німеччина (2+8) +59.7
  4. Франція (2+12) +1:30.0
  5. Швеція (2+14) +1:49.5
  6. Австрія (1+11) +1:49.9
  7. Україна (6+15) +2:13.1
Категорії
Медальний залікКаратеСучасне п'ятиборствоБоротьбаСпортивне скелелазінняТхеквондоСкейтбордингСерфінгВітрильний спортГольфПаралімпійський спорт