Прем'єру фільму про Джеймса Бонда перенесли втретє

Прем'єру фільму про Джеймса Бонда перенесли втретє

Прем'єру фільму про Джеймса Бонда перенесли втретє AP

Прем'єру стрічки про агента британської розвідки Джеймса Бонда "Не час помирати" перенесли втретє через пандемію коронавірусу, передає BBC.

Тепер вихід стрічки має відбутися 8 жовтня 2021 року.

Цей фільм є 25 фільмом франшизи про Бонда, і в ньому актор Деніел Крейг востаннє з'явиться у ролі "агента 007" британської секретної служби.

Як пише видання, перенесення прем'єри стане ще одним ударом для кінотеатрів, які були змушені закритися на кілька місяців через блокування.

Британська асоціація кіно заявила, що рішення знову відкласти "Не час помирати" хоч і явно розчаровує, але водночас перенесення не дивує з огляду на поточну ситуацію з COVID-19 у Великобританії, а також в США та на інших великих кіностудіях.

Раніше прем'єра мала відбутися у квітні 2020 року, проте її перенесли через початок пандемії COVID-19. Вдруге її відклали на 2021 рік "через плачевну економічну ситуацію, з якою кіностудії зіткнулися через пандемію коронавірусу".

Що відомо

  • Королівський монетний двір Великої Британії випустив колекцію нових монет на честь головного героя серії книг та фільмів про агента британської розвідки MI6 Джеймса Бонда.
  • Пістолет Джеймса Бонда у виконанні Шона Коннері в стрічці "Доктор Ноу" продали на аукціоні за $256 тисяч.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше