Письменник Віктор Васильчук з Житомирщини став володарем медалі імені Джека Лондона

Письменник Віктор Васильчук з Житомирщини став володарем медалі імені Джека Лондона

Письменник Віктор Васильчук з Житомирщини став володарем медалі імені Джека Лондона
Facebook, Національна спілка письменників України

За поданням Міжнародної академії літератури, мистецтва, комунікації при розгляді і затвердженні Незалежного журі з Німеччини і США удостоєні Інтернаціональної медалі імені Джека Лондона письменники з України, США, Росії, Франції, Ізраїлю. Отримали таку відзнаку лише двоє представників України: Віктор Васильчук (Коростень, Житомирська область) та Богдан Сушинський (посмертно), (Одеса ).

Про це Суспільному повідомила відповідальна секретарка Житомирської обласної організації Національної спілки письменників України Ярослава Гапонова.

За словами володаря медалі імені Джека Лондона письменника з Коростеня Віктора Васильчука, ця відзнака стала для нього приємною несподіванкою. Йому повідомили про нагороду 12 січня – у день народження американського письменника і громадського діяча Джека Лондона. Віктор Васильчук зазначив, що відчув радість ще й тому, що Джек Лондон є одним із його улюблених авторів, поряд із Ернестом Хемінгуеєм та Антуаном де Сент-Екзюпері:

"Крім того, у своїй книзі "Чорнобильські поневіряння Бучі" я не раз згадував твір Джека Лондона "Біле Ікло". Тож ця медаль є для мене високою нагородою. Я дуже пишаюся".

Віктор Васильчук не знає, звідки організатори інтернаціональної відзнаки довідались про його творчість:

"Можливо, на вибір міжнародного журі вплинув той факт, що я п'ять років поспіль ставав володарем "Діамантового Дюка" в Міжародному українсько-німецькому багаторівневому конкурсі імені Дюка де Рішельє, деякі мої твори перекладені і надруковані англійською, французькою мовами. Крім того, я друкувався у канадському альманасі та білоруських виданнях".

До того ж, незабаром побачить світ міжнародна антологія "Південне сонце –7". У виданні серії книг "Письменники ХХІ століття. Діаманти слів" представлені твори поетів і прозаїків Франції, Америки, Таджикистану, Росії, Непалу, Німеччини, України. За традицією останній розділ завершується творами Віктора Васильчука , який є членом редколегії антології. Цього разу там з'явиться його оповідання "Останній бій знайденця".

Вибір редакції

На початок