Google запустив віртуальні екскурсії до Стародавнього Єгипту

Google запустив віртуальні екскурсії до Стародавнього Єгипту

Google запустив віртуальні екскурсії до Стародавнього Єгипту Associated Press

На сайті платформи Google Arts & Culture з'явився розділ, присвячений пам'яткам Стародавнього Єгипту. За допомогою нього будь-хто може вирушити на віртуальну екскурсію знаменитими місцями та дізнатися їх історію в інтерактивній формі.

Як пише видання The Art Newspaper, сторінка була створена спільно з вченими з Американського дослідницького центру в Єгипті.

"За допомогою цього проєкту ми сподіваємося зробити об'єкти, що вивчаються археологією, зрозумілими та цікавими для якомога більшої кількості людей", ‒ зазначає прессекретар Google Arts & Culture.

На сторінці доступні екскурсії стародавнім Каїром, пірамідами, а також можна переглянути інтерактивні історії про гробницю Менни, мечеть Мамлюк або єврейський цвинтар. Також в історіях можна дізнатися про те, як єгиптяни готували мертвих до загробного життя.

На сайті також можна прочитати про християнських предків давніх єгиптян, зокрема відвідати екскурсію в монастир Святого Антонія ‒ найдавніший християнський монастир світу.

Навесні 2019 року онлайн-подорожі по гробницях організували також в єгипетському Міністерстві у справах старожитностей. Його представники оцифрували такі пам'ятки:

Що відомо

  • В єгипетському місті Саккара група археологів виявила похоронний храм, а також понад 50 дерев'яних саркофагів. Їх відносять до епохи Нового царства — періоду найвищого розквіту Стародавнього Єгипту, що тривав з XVI по XI століття до нашої ери.

Читайте також

Художній музей Амстердама виклав в мережу 709 тисяч оцифрованих експонатів з власної колекції

Музей мистецтв Метрополітен відкрив цифрові галереї у доповненій реальності. Відвідайте їх зараз

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше