Як не нудьгувати на карантині: секрет 74-річної хмельничанки

Як не нудьгувати на карантині: секрет 74-річної хмельничанки

Як не нудьгувати на карантині: секрет 74-річної хмельничанки
Колаж : Суспільне

Людмила Казанцева, 74-річна хмельничанка, розповідає, що не нудьгує під час карантину, бо розгадала секрет довголіття. Жінка стверджує, він у позитивному налаштуванні. Їй особисто, цей позитив дають дві її собаки. Вони мешкають з господинею у міській квартирі і не дають Людмилі нудьгувати.

Арнольд і Сандра – розповідає їхня господиня, люблять її та й усіх людей: «веселі, добрі, але тут як виховаєш. Вони в мене виховані в любові. Я всіх люблю, і собаки мої всіх люблять».

Собак породи російський той або той-тер'єр
Собак породи російський той або той-тер'єр. Інфографіка: Суспільне Поділля

Людмила розповідає, шиє власноруч одяг: плаття, шуби й шапки. І не лише собі, а й Сандрі та Арнольду.

«Я стараюся так: я в чорному, вона в чорному, я в вишиванці, вона в вишиванці, я в чорнобурці, і в неї з чорнобурки шуба є», - пояснює Людмила.

У Сандри – чималий гардероб. Крім шубок, ще з десяток суконь.

« Я ще й шию своїй дівчинці плаття. Моє найулюбленіше — вечірнє, люрексове. Вишиванка в нас є, в мене вишиванка, і в неї вишиванка, і ми з нею ходимо так на свята. Це все руками я шила», - розповідає господиня.

У Сандри – чималий гардероб. Крім шубок, ще з десяток суконь.
У Сандри – чималий гардероб. Крім шубок, ще з десяток суконь. Інфографіка: Суспільне Поділля

Однакові вбрання на жінці та собаках викликають подив перехожих та підіймають усім настрій, вважає Людмила: «люди посміхаються. В них таке захоплення, і всі хочуть сфотографуватися з нами!»

Собачки, каже їхня власниця, не вимагають особливого догляду. Зі своїми собачками господиня їздить на виставки. Не приховує: інколи це важка дорога і виснажливі конкурси, та нагороди усе компенсують.

«Ми були з Сандрою десь на 40-ка виставках. Це вся Україна. І це, скажу вам, важкий труд, бо їдемо на виставку на два-три дні, там треба ночувати, їдемо інколи з пересадками», каже жінка.

Зі своїми собачками господиня їздить на виставки
Зі своїми собачками господиня їздить на виставки. Фото: Суспільне Поділля

Собак цієї породи — російський той або той-тер'єр, на виставках в Україні обмаль, каже Людмила.

Медалей з виставок у собак Людмили Казанцевої чимало. А в 18-му році вона особисто отримала нагороду як найстарший лендлер — фахівець, який повністю готує собак до виставок та супроводжує, цим встановила рекорд України.

Людмила каже: шкодує, що в 2020-му брати участь у виставках завадив карантин і сподівається, що в поточному році хоча б раз зможе виїхати на всеукраїнський захід.

Читайте також

Не вистачає гаджетів та поганий Інтернет: як навчаються хмельницькі школярі під час локдауну

Вибір редакції

На початок