Хмельницький міський голова вирішив ліквідувати департамент архітектури міськради

Хмельницький міський голова вирішив ліквідувати департамент архітектури міськради

Хмельницький міський голова вирішив ліквідувати департамент архітектури міськради
Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькій міській раді планують ліквідувати департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів та замість нього створити три окремих управління.

Про це сказав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, ліквідація департаменту – це продовження штатних змін в структурі Хмельницької міської ради, яку розпочали з оновленою міськрадою після виборів.

«Це ще одне моє управлінське рішення. Ми створили департамент інфраструктури та ЖКГ, натомість зараз розформовуємо департамент архітектури та землекористування. Вважаю, що доцільніше і правильніше буде відлагодити систему у цій сфері через контроль за роботою окремих управлінь – управління капітального будівництва, управління земельних ресурсів і управління архітектури і містобудування. Усі ці управління є самостійними, автономними, дієвими і, якщо їх розділити, то вони будуть підпорядковуватися напряму заступнику і міському голові, без ще одного надкерівника, яким раніше був директор департаменту. Просто тепер не буде посади директора департаменту, яку наразі я вважаю недоцільною. Отакий формат управління ми хочемо застосувати. Я впевнений, що таке моє рішення підтримає і виконком, і сесія міськради», - каже Олександр Симчишин.

Що відомо

  • Департамент архітектури, містобудування та земельних ресурсів було створено у 2006 році Хмельницьким міським головою Сергієм Мельником.
  • Згідно рішення першої сесії Хмельницької міської ради п’ятого скликання від 11 липня 2006 року, до складу новоствореного департаменту включили на той час самостійні управління: архітектури і містобудування та управління земельних ресурсів і земельної реформи та самостійний відділ капітального будівництва.
  • У квітні 2016 року, через півроку після перемоги на виборах Хмельницького міського голови Олександра Симчишина, директором департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради став на той час безробітний Олександр Чорнієвич.
  • На місцевих виборах 20202 року Олександр Чорнієвич був обраний депутатом Хмельницької районної ради від партії «Команда Симчишина», а на першій сесії Хмельницької райради його обрали її головою.
  • Наразі у департаменті архітектури, містобудування та земельних ресурсів у двох управліннях є лише виконуючі обов’язки начальників: Максим Дружинін виконує обов’язки начальника управління архітектури та містобудування, а Людмила Матвеєва - начальника управління земельних ресурсів та земельної реформи. Начальником управління капітального будівництва ще з часів мерства Сергія Мельника залишається Тетяна Поліщук.
На початок