Юлія Ткач здобула "бронзу" на першому турнірі з боротьби у 2021 році

Юлія Ткач здобула "бронзу" на першому турнірі з боротьби у 2021 році

Юлія Ткач здобула "бронзу" на першому турнірі з боротьби у 2021 році
Управління фізичної культури та спорту ЛОДА

Для українки це був перший турнір з лютого 2020 року.

31-річна борчиня Юлія Ткач була єдиною представницею України на міжнародному турнірі Гран прі імені Анрі Деглана у Франції. Українка виступала у ваговій категорії до 62 кілограм і виграла "бронзу".

Усього у цій ваговій категорії на змаганнях виступали 14 спортсменок. Юлія Ткач на шляху до медалі пройшла два раунди, допоки не програла американській суперниці у півфіналі. Тоді Ткач провела ще одну сутичку, уже за бронзу - у ній здобула перемогу.

Юлія Ткач (крайня справа) на подіумі
Юлія Ткач (крайня справа) на подіумі.

Це єдина нагорода України на меморіалі Анрі Деглана - більше представниць чи представників України на цьому турнірі не було.

У жіночій боротьбі на турнірі в Франції домінувала збірна США. Американка виграла чотири з шести золотих нагород, а також три срібні.

Для Юлії Ткач ці змагання були першими з лютого 2020 року, коли вона втретє у кар'єрі стала чемпіонкою Європи. Після початку пандемії коронавірусу міжнародні змагання з жіночої боротьби не проводилися.

Уже після виступу Юлія Ткач у коментарі заявила, що на турнірі у Франції вона в першу чергу хотіла відчути змагальну атмосфре.

"Як кожен спортсмен, хотіла золото, але сьогодні бронза, і їй радію. На офіційних змаганнях не виступала майже рік і, чесно кажучи, уже почала забувати цю змагальну атмосферу. Головне для мене у Франції було відчути змагальний дух та перевірити себе", - заявила Ткач.

Що далі

  • 29-31 січня: чемпіонат України з боротьби у Києві.
  • 10 лютого у Римі розпочнеться чемпіонат Європи з боротьби.
На початок