Франківський футбольний клуб "Ураган" вдома переміг житомирський "Інбев"

Франківський "Ураган" та житомирський "Інбев" зіграли у межах 1/8 фіналу кубку України із футзалу. Боролися команди у манежі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Франківці із перших хвилин гри показали, що вони господарі, та один за одним забивали у ворота суперника. За 15 хвилин до кінця другого тайму "дракони" перемагали із рахунком 4:0. За 6 хвилин до кінця гри забили 5-ий гол.

На цьому франківці не зупинилися та вже за хвилину до завершення матчу змінили рахунок на 7:0 і перемогли.

Проте кілька напружених моментів біля воріт "драконів" гравці житомирської команди таки створили, каже головний тренер НФК "Ураган" Максим Павленко.

"Мали нагоду відзначитися, до кінця догравали в захисті. Результат дуже тішить. Навіть незважаючи на створені моменти, реалізація була не 100%, тому треба працювати. Наша перемога закономірна. Налаштовуємось на кубковий матч. Все залежить від налаштування, тому що будь-який епізод, момент при підготовці дуже важливі", - розповів головний тренер НФК "Ураган" Максим Павленко.

Житомирці сьогоднішньою грою незадоволені. Головний тренер футбольного клубу "Інбев" Михайло Соколовський пояснив, чому не вдалося перемогти: "Ми, мабуть, більше самі собі принесли таких моментів і м’ячів, ніж вони забили нам. Вони повинні були забивати, а воротар відбивати. А те, що ми самі собі створили такі моменти, то треба віддати належне команді суперника, що змусили нас так діяти і нервувати. Вчора нам сказали, що не гратиме наш капітан, тому довелося перелаштовувати четвірки, і гра вийшла такою розбалансованою. Непристойний рахунок, тому кубок України для нас, мабуть, закінчився у цьому році. Тепер готуватимемось до ігор в чемпіонаті та виправляти помилки".

Авторка: Ольга Клим