Уряд схвалив план реалізації SТЕМ-освіти до 2027 року

Уряд схвалив план реалізації SТЕМ-освіти до 2027 року

Уряд схвалив план реалізації SТЕМ-освіти до 2027 року

Кабінет міністрів схвалив план заходів щодо реалізації Концепції розвитку природничо-математичної освіти (SТЕМ-освіти) до 2027 року.

Уряд ухвалив відповідне рішення з доопрацюванням протягом трьох днів на засіданні 13 січня.

"Стратегію сталого розвитку України в умовах глобалізації спрямовано на досягнення європейських стандартів життя та забезпечення конкурентоспроможності нашої держави шляхом ефективної взаємодії економіки, науки, освіти, здійснення заходів щодо розвитку людського капіталу, залучення інновацій у всіх сферах діяльності суспільства", - зазначено у концепції проєкту.

Проєктом акта запропоновано план заходів щодо реалізації SТЕМ-освіти, яким визначено комплекс заходів, пов'язаних з формуванням та розвитком навичок науково-дослідницької та інженерної діяльності, винахідництва, підприємництва, ранньої професійної самовизначеності і готовності до усвідомленого вибору майбутньої професії, популяризацією науково-технічних та інженерних професій, а також поширенням інновацій у сфері освіти.

Що відомо

  • Кабінет міністрів схвалив Концепцію розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти).
  • STEM-освіта має на меті розробку "ефективних і привабливих методів" впровадження навчальних програм, удосконалення освіти та забезпечення професійного розвитку педагогів, розвиток партнерства між закладами освіти і роботодавцями.
  • STEM-освіта передбачає впровадження у навчальний процес більшої кількості творчих і мистецьких дисциплін, зокрема промисловий дизайн, архітектуру, індустріальну естетику тощо.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди