Організатори XIII Національної бієнале "Природа" видали каталог зі світлинами переможців

Організатори XIII Національної бієнале "Природа" видали каталог зі світлинами переможців

Організатори XIII Національної бієнале "Природа" видали каталог зі світлинами переможців Facebook/XIII Національна бієнале Природа 2020

Наприкінці 2020-го року організатори XIII Національної бієнале "Природа" видали каталог зі світлинами переможців, а також з роботами, які увійшли в експозицію бієнале "Природа 2020" серед дорослих учасників і молоді. Про це Суспільному Карпати повідомила його кураторка Вікторія Кузьменко.

У фотоконкурсі взяли участь 119 фотографів з 22-х областей України. Також змагалися і молоді митці віком до 15-ти і 20-ти років. Дорослі подали 896 робіт, юні автори - 562 світлини.

Крім того, цього разу збільшилася кількість фотографів з Донецької і Луганської областей, також був один учасник з Криму.

У XIII конкурсі впровадили три нові номінації: "Слід людини", "Пейзаж, флора і фауна" та "Фото з висоти пташиного польоту".

Перше місце у номінації "Слід людини" посів Віталій Попков з Олександрії з роботами "Лихо" та "Триптих на вирубці".

Триптих на вирубціВіталій Попков

Триптих на вирубці. Віталій Попков

Лихо. Віталій ПопковВіталій Попков

Лихо. Віталій Попков

У номінації "Пейзаж, флора і фауна" перемогла робота чернігівського фотомитця Віктора Кошмала "Незвичайне поруч".

Незвичайне поруч. Віктор КошмалВіктор Кошмал

Незвичайне поруч. Віктор Кошмал

У номінації "Фото з висоти пташиного польоту" переможцем став Антон Петрусь з Баришівки за роботу "Мрії".

Мрії. Антон ПетрусьАнтон Петрусь

Мрії. Антон Петрусь

До складу журі "Природи-2020" увійшли президент фотографічної асоціації у місті Жешув (Польща) Єжи Скіба, член Міжнародної федерації фотомистецтва Тарас Дутка та професійний фотограф-анімаліст Вадим Оніщенко.

Переможці конкурсу отримають медалі та дипломи, а також цінні призи і подарунки від спонсорів бієнале. Митців нагородять наприкінці січня під час проведення триденного фотопленера в Карпатах, а саме у селищі Верховина. Для фотографів організують екскурсії в місцеві музеї гуцульського побуту та мистецтва, а також одноденний похід зимовими Карпатами.

Нагадаємо, фотоконкурс "Природа" започаткували у 1995-му році в Івано-Франківську. Йому передувала колективна "екологічна" виставка фотомитців Молдови і України (1994 рік). У 1996-му році конкурс відбувся вдруге, а надалі - перейшов в режим бієнале.

Щоразу виставки приурочені до 5 червня - Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше