Цуренко вилетіла від росіянки у фіналі кваліфікації Australian Open

Цуренко вилетіла від росіянки у фіналі кваліфікації Australian Open

Цуренко вилетіла від росіянки у фіналі кваліфікації Australian Open Федерація тенісу України

Жодна з чотирьох українок не пройшла кваліфікацію.

Леся Цуренко залишилася останньою українкою у відборі в основну сітку Australian Open. Вона була єдиною, хто здолав два кола кваліфікації та вийшов у фінал.

Суперницею українки у матчі за вихід в основу була 22-річна росіянка Людмила Самсонова. Це був перший очний матч тенісисток.

У першому сеті спортсменки змогли взяти тільки дві з шести своїх подач, чотири інші - віддавали суперниці. Зокрема, Леся Цуренко двічі подавала на сет - за рахунку 5:4 та 6:5, однак двічі програвала подачу у ці моменти. Зрештою, партія дійшла до тайбрейку, де Самсонова розгромила українку - 7:1.

У другому сеті Цуренко не змогла нав'язати боротьбу росіянці: програла дві свої подачі та не зачепилася за жодну подачу суперниці. У чотирьох геймах на подачі Людмили Цуренко виграла три очки. Як наслідок, програний сет за 29 хвилин (2:6) та виліт з турніру.

Леся Цуренко втретє у кар'єрі змагалася в кваліфікації Australian Open. Попередні два виступи завершувалися перемогами - у 2011 та 2013 роках.

Australian Open. Жіноча кваліфікація. Фінал

Людмила Самсонова (Росія, 15) - Леся Цуренко (Україна, 30) 2:0 (7:6 (1), 6:2)

Як зіграли інші українки у кваліфікації

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс