"Думаю, "Барселона" не запропонує мені новий контракт". Артем Пустовий - про свою роль у "Барселоні"

"Думаю, "Барселона" не запропонує мені новий контракт". Артем Пустовий - про свою роль у "Барселоні"

"Думаю, "Барселона" не запропонує мені новий контракт". Артем Пустовий - про свою роль у "Барселоні" Barcelona

Спортсмен може покинути свій клуб по завершенні сезону.

Український баскетболіст іспанської "Барселони" розповів про свої роль та статус у каталонському клубі та висловив невпевненість щодо продовження своєї кар'єри в "Барселоні". Про це він розповів у інтерв'ю basket.com.ua.

За його словами, у нього нормальні стосунки з головним тренером.

"Відносини з Ясікявічюсом? В принципі, нормально. Ніколи не було жодних проблем ні з одним тренером. Навіть якщо не грав при Светиславі Пешичу, то все одно продовжував тренуватися і старанно працював над собою. Не можна розслаблятися. Контракт закінчується. Потрібно буде перепідписуватися в інші клуби. 2020-й рік - далеко не такий барвистий і яскравий", - розповів Пустовий.

Також Артем зазначив, що "синьо-гранатові" не запропонують йому нову угоду, відтак, потрібно буде думати про майбутнє в інших клубах.

"Я знаю свою роль у "Барселоні". Це мій останній рік тут. Контракт закінчується. Думаю, що мені не запропонують новий на наступний сезон. Потрібно буде думати про подальшу долю", - заявив Пустовий.

Як Пустовий грає за "Барселону"

Загалом, українець в сезоні 2020/21 грає набагато частіше, ніж у попередньому. Також Пустовий проводить на паркеті найбільшу кількість хвилин в середньому за весь період перебування в команді.

В каталонському клубі українець проводить третій сезон. У сезоні 2020/21 він провів уже 12 матчів у чемпіонаті Іспанії та сім у Євролізі. В середньому, він проводить 14 хвилин на паркеті, в середньому набираючи 8.2 очок за матч.

У цьому сезоні він зіграв більше матчів, ніж у сезоні 2019/20. Тоді Пустовий провів на паркеті лише п'ять матчів у чемпіонаті Іспанії та один у Євролізі, заробляючи 5.4 очок за одну гру в середньому.

У дебютному для Артема сезоні в "Барселоні", він зіграв 16 матчів у внутрішній першості та дев'ять у Євролізі. Тоді Артем проводив трохи більше 10 хвилин у середньому за матч, здобуваючи по 6.3 очки за гру.

Що відомо

  • Раніше Пустовий виступав за український "Хімік" (2009-2015), іспанський "Обрадойро" (2015-2018). В іспанському клубі він зіграв 94 матчі. Рекордним для нього став сезон 2017/18, коли він набирав 11.1 очок за гру в середньому.
  • Після 18 матчів у чемпіонаті Іспанії, "Барселона" знаходиться на другому місці в турнірній таблиці, маючи 30 очок та поступаючися "Реалу" двома пунктами.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartБіатлонТеніс