Australian Open-2021: результати матчів у кваліфікації Сергія Стаховського та Іллі Марченка

Australian Open-2021: результати матчів у кваліфікації Сергія Стаховського та Іллі Марченка

Australian Open-2021: результати матчів у кваліфікації Сергія Стаховського та Іллі Марченка btu.org.ua

Один з українців пройшов перший раунд кваліфікації.

У чоловічу кваліфікацію Australian Open-2021 потрапили два українські тенісисти - Сергій Стаховський та Ілля Марченко.

Для Марченка цей відбір був першим на австралійський мейджор з 2017 року, а Стаховський останні три роки неодмінно вилітав у кваліфікації. У відборі 2021 року тільки Сергій зміг пройти перший раунд, Ілля - вилетів у першому ж матчі.

Читайте також: Катаріна Завацька вибила одну з фавориток у першому раунді кваліфікації Australian Open
  • Як зіграв Сергій Стаховський

Першим суперником 35-річного Стаховського був іспанець Бернабе Запата Мірралес - 28-й сіяний у відборі. Результат першого сету визначився тільки на тайбрейку, хоча обидва тенісисти мали шанси закрити сет раніше: Стаховський подавав на сет за рахунку 5:3, а Бернабе - 6:5. Однак в обох випадках суперники робили зворотній брейк.

На тайбрейку Стаховський переграв іспанця - 7:4.

У другому сеті тенісисти доволі впевнено брали свої подачі. За рахунку 4:4 Сергій зробив брейк з третього брейкпоїнта, а тоді зміг подати на матч - 6:4. В останньому геймі українець відіграв 3 брейкпоїнти суперника.

У підсумку, перемога Стаховського у двох сетах. У другому раунді Сергій гратиме проти 27-річного австралійця Джейсона Кублера (матч буде зіграно у вівторок, 12 січня).

  • Як зіграв Ілля Марченко

Першим суперником Марченка був 26-річний бельгієць Кіммер Коппеянс (ніколи не проходив в основну сітку Australian Open).

Ілля Марченко у першому сеті зміг відігратися з 2:5, він зробив два брейки на подачах суперника і уже сам вийшов подавати на сет за рахунку 6:5. В українця було два сетболи, але реалізувати його Марченко не зміг - 6:6.

Результат тайбрейку визначали дві програні подачі Іллі - 7:2 на користь бельгійця.

Другий сет пройшов за схожим сценарієм до тайбрейку: Кіммер взяв усі свої подачі, а ще зробив два брейки. У підсумку, 6:3 на користь бельгійця - він переміг українця з рахунком 2:0.

Australian Open-2021. Кваліфікація. Перший раунд

Бернабе Запата Мірралес (Іспанія, 28) - Сергій Стаховський (Україна) 0:2 (6:7 (4), 4:6)

Ілля Марченко (Україна) - Кіммер Коппеянс (Бельгія) 0:2 (6:7 (2), 3:6)

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start