Норвезький подіум без Йоганнеса Бьо, Прима - 30. Результати чоловічого переслідування

Норвезький подіум без Йоганнеса Бьо, Прима - 30. Результати чоловічого переслідування

Норвезький подіум без Йоганнеса Бьо, Прима - 30. Результати чоловічого переслідування Associated Press

Йоганнес Бьо тільки восьмий.

Чоловіча гонка переслідуванні в Обергофі могла називатися "переслідування за норвежцями". Чотири з перших п'яти позицій на старті посідали саме біатлоністи цієї країни. Зрештою, на фініші усі місця на подіумі посіли саме норвежці - переслідування не вдалося.

Дивіться повне відео чоловічого переслідування

Але в командній норвезькій боротьбі сталося багато змін. Йоганнес Бьо уже на першій стрільбі втратив лідерство, тримався на другому місці до третього вогневого рубежу, де схибив одразу чотири рази. Загалом у нього 7 промахів та восьме місце на фініші (на прямій програв сьому позицію Себастьяну Самуельссону).

На останню стрільбу першим приїхав Тарьєй Бьо, але і він зроби багато промахів - три кола штрафу відкинули його на третю позицію. А переможцем гонки став Штурла Легрейд: до останньої стрільби він прийшов третім, але зміг найкраще серед лідерів відстрілятися.

А друге місце дісталося Йоганнесу Дале - у нього два кола штрафу на останній стрільбі. Відтак, Легрейд - Дале - Тарьєй Бьо. Ось такий подіум.

Читайте також: Екгофф оформила золотий дубль в Обергофі, Джима - 14. Результати жіночого переслідування

Найкращий прогрес у гонці показав Арнд Пайффер - з 47 місця на 10. Усе завдяки чистій стрільбі. Німець виграв також гонку за показником "часу переслідування".

Україну в чоловічій гонці переслідування представляв тільки один біатлоніст - Артем Прима. Він стартував з 30-го місця. На цій позиції і фінішував.

На вогневих рубежах Прима зробив дві хиби, а на останньому колі програв у контактній боротьбі за 26-е місце. Зрештою, фініш на 30-й позиції.

Дмитро Підручний рішенням тренерського штабу не вийшов на старт переслідування. Він - єдиний біатлоніст, який пропускав гонку.

Гонка переслідування. Чоловіки. Результати

  1. Штурла Легрейд (Норвегія, 0+1+0+1) 36:01.8
  2. Йоганнес Дале (Норвегія, 0+0+0+2) +15.6
  3. Тарьєй Бьо (Норвегія, 0+0+0+3) +2.4
  4. Фабьєн Клод (Франція, 0+0+2+0) +30.7
  5. Лукас Гофер (Італія, 0+1+1+2) +37.4
  6. Яков Фак (Словенія, 0+0+0+1) +41.2

...

  • 30.Артем Прима (0+1+0+1) +2:27.2
  • Дмитро Підручний - не стартував
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс