Команди Леня та Михайлюка синхронно перемогли в НБА. Українці не грали ключову роль

Команди Леня та Михайлюка синхронно перемогли в НБА. Українці не грали ключову роль

Команди Леня та Михайлюка синхронно перемогли в НБА. Українці не грали ключову роль AP Images

Другі перемоги "Репторс" та "Пістонс" у сезоні.

"Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка та "Торонто Репторс" Олексія Леня - одні з найгірших команд НБА на старті сезоні. Команда Михайлюка виграла 1 з перших 8 матчів, команда Леня - 1 з 7.

Під час чергового ігрового дня НБА обидві команди здобули свої другі перемоги. "Пістонс" в овертаймі здолали "Фінікс Санс" (110:105), а "Репторс" розгромили "Сакраменто Кінгз" (144:123).

  • Як зіграв Святослав Михайлюк

Українець отримав 17:08 хвилин ігрового часу в матчі проти "Фінікса". За цей час він набрав 6 очок, здійснив 1 перехоплення, віддав 1 ассист та одного разу втратив м'яч.

Усі свої очки Михайлюк набрав у першій половині матчу, він попав два з трьох 3-очкових кидків. У третій чверті Святослав отримав більше 6 хвилин ігрового часу, 5 разів кидав 3-очкові кидки, але жодного разу не влучив. У четвертій чверті Михайлюк не кидав по кільцю, а в овертаймі не з'являвся на паркеті.

Зрештою, у Михайлюка 25% влучань "з-за дуги" - 2/8. Українець шостий в команді за набраними очками.

"Він у тій групі молодих баскетболістів, які матимуть яскраве майбутнє. Михайлюк додав у захисних діях, він став сильніших та фізично кращих, звертає увагу на деталі. Це одна з речей, на яких він концентрувався влітку", - заявив після гри тренер "Детройта" Двейн Кейсі.
  • Як зіграв Олексій Лень

Український центровий уперше в сезоні вийшов у старті "Торонто Репторс". Однак при цьому він отримав найменше ігрового часу в сезоні.

Олексій Лень зіграв перші 4:42 хвилин, за цей час "Торонто" програвало "Сакраменто" з різницею в 12 очок. Після такого старту українця зняли з гри, він більше не з'являвся на паркеті.

За час у матчу Олексій Лень не здійснив жодної активно дії: ні в нападі, ні в захисті.

Зрештою, "Торонто" перемогло з рахунком 144:123.

Турнірне становище команд Михайлюка та Леня

  • "Детройт Пістонс" ділить останнє місце у Східній Конференції з "Вашиангтон Візардз" - у команд 2 перемоги та 7 поразок.
  • "Торонто Репторс" випереджає "Пістонс" та "Візардз" за рахунок меншої кількості поразок - 2 перемоги, 6 поразок. 13 місце.
  • Наступні матч "Пістонс" та "Репторс" проведуть в неділю, 10 січня.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс