В Андріївській церкві виконали одну із найвідоміших колядок

В Андріївській церкві виконали одну із найвідоміших колядок

В Андріївській церкві виконали одну із найвідоміших колядок скріншот з відео

У нещодавно відреставрованій Андріївській церкві виконали одну із найвідоміших колядок "Добрий вечір тобі, пане господарю!".

Про це у Telegram повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Міністр відзначив, що Святвечір – це завжди особливе свято, коли вся рідня збирається за вечерею з 12 пісних страв і коли всі чекають колядок.

"Звичайно, у часи карантину колядники будуть рідкими гостями. Тому спробуємо розрадити ситуацію в інший спосіб. Одну із найвідоміших колядок "Добрий вечір тобі, пане господарю!" зіграли в Андріївський церкві", – написав він, привітавши таким чином від імені міністерства з Різдвом.

Колядку в Андріївській церкві виконав ансамбль “Київські солісти” в обробці Костянтина Віленського та всесвітньо відомого диригента Кирила Карабиця. Відеозапис, підготовлений міністерством культури та інформаційної політики спеціально для різдвяного привітання.

"Добрий вечір тобі, пане господарю" – одна з найвідоміших українських колядок. Разом з різдвяною піснею "Нова радість стала" вона є яскравим зразком тісного поєднання релігійної і народної колядкової традиції.

Що відомо

  • У грудні після 10 років реставрації Андріївську церкву відчинили для відвідувачів. У 2009-му храм як пам'ятку архітектури визнали аварійним.
  • На реставраційні роботи в Андріївській церкві витратили понад 10 млн грн.
  • 18 жовтня 2018 року рішенням Верховної Ради Андріївська церква передана у користування Вселенському патріархату.
Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше