Одна з трьох українок пройшла у фінал кваліфікації турніру WTA в Абу-Дабі

Одна з трьох українок пройшла у фінал кваліфікації турніру WTA в Абу-Дабі АР Images

Як завершилися матчі українських тенісисток на турнірі.

Три українські тенісистки, Катерина Бондаренко, Валерія Страхова та Надія Кіченок взяли участь у першому колі кваліфікації на турнір WTA500 в Абу-Дабі в жіночому одиночному розряді.

• Як зіграла Катерина Бондаренко

Тенісистка стала єдиною серед трьох представниць України, яка пройшла до фіналу кваліфікації. В першому раунді вона протистояла угорській тенісистці Панні Удварді.

Поєдинок тривав 1 годину і 55 хвилин. По ходу першого сету Бондаренко вела 5:1, двічі подавала на сет, але в підсумку програла сет на тай-брейку.

Однак у другому та третьому сетах українка змогла переламати хід матчу та перемогла - 6:2, 6:4.

За місце в основній сітці Катерина Бондаренко посперечається з Валентіні Граматікопулу (WTA 269), яка посіяна в кваліфікації під четвертим номером.

Перший раунд кваліфікації WTA500 в Абу-Дабі

Катерина Бондаренко (Україна, 10) - Панна Удварді (Угорщина) - 2:1 (6:7, (5), 6:2, 6:4)

• Як зіграла Валерія Страхова

Валерія Страхова програла на старті відбіркового етапу на змаганнях WTA500 в ОАЕ італійці Мартіні Карегаро. У 2020 році ці тенісистки зустрічалися на турнірі в Індії - тоді теж перемогла італійці.

Суперниці провели на корті близько 70 хвилин. Страхова оформила три брейка за матч, а Карегаро виконала по три брейка в кожній партії.

Валерія Страхова (Україна) - Мартіна Карегаро (Італія, 14) - 0:2 (3:6, 3:6)

• Як зіграла Надія Кіченок

Українка зазнала поразки від третьої сіяної кваліфікації, британки Джоді Баррейдж.

Поєдинок тривав близько години. У кожній партії українка програла по три гейми на своїй подачі, а сама оформила по брейку.

Надія Кіченок (Україна) - Джоді Баррейдж (Великобританія, 3) - 0:2 (2:6, 3:6)

• На турнірі залишилося три українки. Катерина Бондаренко продовжить боротьбу за основну сітку, а в основній сітці розпочнуть змагання Еліна Світоліна та Марта Костюк.
  • Світоліна, посіяна на турнірі під другим номером, в стартовому поєдинку гратиме проти американки Джесіки Пегули (№63 WTA).
  • Костюк в першому матчі на турнірі поміряється силами з однією з переможниць кваліфікації.
  • Надія Кіченок продовжить свій виступ в Абу-Дабі в парному розряді.

• Турнір в Абу-Дабі проходитиме з 5-го до 13-го січня 2021-го року. Призовий фонд змагань 565 530 доларів.
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс