Понад половина українців очікує, що 2021 рік буде кращим за попередній

Понад половина українців очікує, що 2021 рік буде кращим за попередній

Опитування
Понад половина українців очікує, що 2021 рік буде кращим за попередній
УНІАН

Понад половина опитаних соцслужбою "Рейтинг" українців сподівається, що 2021 рік буде кращим за попередній і дивиться на нього з оптимізмом. Крім цього, новорічне привітання президента Володимира Зеленського позитивно оцінили 43% опитаних.

Результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" показали, що більшість опитаних українців — 52%, очікують, що 2021 буде кращим за попередній. Водночас 27% респондентів не очікують змін в новому році, а 18% вважають, що 2021 буде гірше 2020. Кращі очікування у молоді та жінок.

Крім цього, 74% опитаних українців дивляться в новий 2021 з оптимізмом, і тільки 18% — з песимізмом. Більш оптимістичними у своїх очікуваннях є жителі Києва, і західних областей.

Українці також дали оцінку новорічному привітанню президента. Так, з-поміж 70% респондентів, які бачили новорічне привітання Володимира Зеленського, 43% оцінили його позитивно, 35% — нейтрально, 21% — негативно. Останніх найбільше серед жителів сходу та старших опитаних.

Довідка. Опитування проводилося в період з 2 по 4 січня серед населення України віком від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Опитування проводилося методом телефонного інтерв'ю з використанням комп'ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Що відомо

  • За даними опитування соціологічної групи "Рейтинг", 56% респондентів відзначили, що найулюбленішим серед новорічних свят для них є Різдво. 28% сказали, що це Новий рік, 6% — День Святого Миколая, 3% — Старий Новий Рік.
На початок