Канада розгромила Росію, гольова "перестрілка" США та Фінляндії. Результати півфіналів МЧС із хокею IIHF

Визначилися фіналісти чемпіонату світу U20 з хокею.

У канадському Едмонтоні проходили півфінальні матчі молодіжного чемпіонату світу-2021, де визначилися фінальна пара та команди, що боротимуться за "бронзові" нагороди.

Як зіграли Канада та Росія

В першому півфінальному матчі в Едмонтоні, Канада зустрічалася з Росією.

Канадці вирішили наперед результат зустрічі ще в першому періоді, коли закинули тричі.

Збірна Канади відкрила рахунок вже на першій хвилині, коли відзначився Алекс Ньюхук. На 10-й хвилині Коннор Макмайкл подвоїв перевагу в рахунку. За п'ять хвилин Коул Перфетто закинув третю шайбу у ворота росіян.

На початку другого періоду канадці довели рахунок до розгромного. Четверту шайбу у ворота росіян закинув Брейден Шнайдер. У другому періоді судді скасували гол збірної Росії через положення поза грою. У заключному періоді Ділан Козенс поставив крапку в матчі.

Канада вчетверте за останні п'ять років зіграє в фіналі МЧС, а Росія побореться за бронзові медалі.

Чемпіонат світу-2021 U20. Півфінал

Канада - Росія 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

Закинуті шайби: 1:0 - Ньюхук (Шнайдер, Куїн) - 00:59, 2:0 - МікМайкл (Пелетьє, Казенс) - 10:33, 3:0 - Перфетто (Байрам, Казенс - більш.) - 15:05 4:0 - Шнайдер (Сузукі, Мерсер) - 24:09, 5:0 - Казенс (Пелетьє) - 58:31 (ПВ).

Канада - Росія: відео-огляд матчу

Як зіграли США та Фінляндія

Збірна США вийшла в фінал молодіжного чемпіонату світу-2021 Едмонтоні, в півфіналі з рахунком 4:3 обігравши Фінляндію.

У складі збірної Сполучених Штатів закинутими шайбами відзначилися Алекс Тюркотт, Джон Фаріначчі, Меттью Болд і Артур Калієв. У фінів - дубль на рахунку Каспера Сімонтайваля, автором ще одного гола став Роні Хірвонен.

До середини третього періоду збірна США вела в рахунку 3:1, проте на 12-й хвилині фіни скоротили відставання, а на 17-й хвилині, реалізувавши чисельну більшість, зрівняли рахунок. Але за хвилину до кінця основного часу зустрічі американці знову вийшли вперед у рахунку і втримали перевагу до фінальної сирени.

Американці взяли реванш у Фінляндії за дві поспіль поразки на останніх чемпіонатах світу та в фіналі зіграють проти Канади. Фінляндія відправляється в бронзовий матч із Росією.

США - Фінляндія 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)

Закинуті шайби: 1:0 - Туркотт (Калієв, Фейбер) - 12:39, 1:1 - Сімонтайвал (Пуутіо, Хейнола - бол.) - 14:06, 2:1 - Фаріначчі (Лакомб) - 35:53, 3: 1 - Болд (Зеграс, Кофілд - бол.) - 37:00, 3:2 - Сімонтайвал (Пуутіо, Хеленіус) - 51:38, 3:3 - Хірвонен (Лунделл, Хейнола - бол.) - 56:17, 4:3 - Калієв (Туркотт, Сендерсон) - 58:44,

Фінляндія - США: відео-огляд матчу

Коли фінал та матч за третє місце

• "Бронзове" протистояння між Фінляндією та Росією відбудеться в ніч на середу, 6-го січня о 0:30 за київським часом. Фінальний матч між Канадою та США пройде о 4:30 за Києвом.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start