Гончарук і Зеленський разом поїдуть у Давос

Гончарук і Зеленський разом поїдуть у Давос

Гончарук і Зеленський разом поїдуть у Давос
. Original

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук і президент Володимир Зеленський разом вирушать на щорічний Всесвітній економічний форум у Давос.

Зеленський і Гончарук перебуватимуть з робочим візитому Давосі 22-23 січня, - повідомляє Урядовий портал.

У рамках візиту Гончарук проведе низку двосторонніх зустрічей із лідерами іноземних держав та міжнародних організацій, а також із представниками міжнародного бізнесу.

Всесвітній економічний форум відбудеться у швейцарському Давосі 21-24 січня.

Як відомо:

  • Нині в Україні триває скандал з "прослуховуванням Гончарука". 15 січня мережею почав ширитися звукозапис розмови, де є голос людини, схожий, зокрема, на голос прем'єра. Станом на ранок 16 січня вийшло вже три частини "прослуховування".
  • Під час розмови на першій частині записів чоловік, чий голос походить на голос Гончарука заявив, що він "профан в економіці" , тобто не розбирається в ній. Так само, за його словами "примітивне уявлення про економічні процеси має і президент". Чоловік на записі, який може бути головою уряду, також не розуміє, чому падає економіка України при посиленні гривні.
  • У другій частині чоловік з, імовірно, голосом Гончарука, говорить про падіння економічного зросту в четвертому кварталі і скаржиться, що почнуть говорити про те, що "реформатори "ухандохали" економіку".
  • У третій частині також, імовірно, Гончарук пояснює, як спілкуватися із Зеленським на економічні теми, порівнюючи їх з салатом олів'є. "Йому треба говорити: дивись, Вова. Те що зараз курс менше, значить, що олів'є наступного року на новорічному столі не буде дорожче ніж в цьому", — каже чоловік на записі.
  • Судячи зі слів учасників розмови, їхня зустріч відбулася 16 грудня 2019 року. У цей день на сторінці Нацбанку у Facebook вийшло повідомлення про започаткування спільної традиції уряду та НБУ щодо "регулярних зустрічей на каву".
  • Низка ЗМІ повідомила, що Гончарук зазбирався у відставку на тлі скандалу зі "злиттям" в мережу аудіозапису.
  • У Кабінеті Міністрів України спростували інформацію про те, що прем'єр-міністр написав заяву про звільнення.
На початок