Підвищення мінімальної пенсії: хто на Полтавщині отримає додаткові гроші

Підвищення мінімальної пенсії: хто на Полтавщині отримає додаткові гроші

Підвищення мінімальної пенсії: хто на Полтавщині отримає додаткові гроші Facebook

Із січня в Україні збільшили суму мінімальної пенсії на 300 гривень. Це тому що з початку року зросла мінімальна заробітна плата, каже начальник відділу обласного управління Пенсійного фонду Володимир Проходовський. Перерахували пенсії тим, кому за 65-ть років та мають відповідний стаж.

70-річна Віра Білизна на пенсії вже 15 років. Щомісяця полтавка отримує мінімальну пенсію – а це 2 100 гривень.

Віра Білизна, пенсіонеркаСуспільне Полтава

Віра Білизна, пенсіонерка

"На що мені вистачає: на ліки, на хліб й молоко. І то другий раз позичаю. Треба ж й пофарбувати, й дах тече треба полагодити, й там полущилося, й потріскалося. А за що? Немає за що", − каже пенсіонерка Віра Білизна.

Із січня 2021 року в Україні зросла мінімальна пенсія – з 2 100 до 2 400 гривень. Тому полтавка отримуватиме на 300 гривень більше. Таке підвищення стосується непрацюючих пенсіонерів, яким вже є 65 років. Жінки повинні мати щонайменше 30 років страхового стажу, а чоловіки – 35, говорить начальник відділу управління Пенсійного фонду Полтавщини Володимир Проходовський.

Підвищення мінімальної пенсії: хто на Полтавщині отримає додаткові грошіСуспільне Полтава

Підвищення мінімальної пенсії: хто на Полтавщині отримає додаткові гроші

"Підвищення спричинено насамперед підвищенням мінімальної заробітної плати.Мінімальний розмір пенсії встановлюється від 40% мінімальної заробітної плати. Перерахунок стосується категорії громадян, у яких розмір пенсії менший, ніж оновлений мінімум. Тобто, здійснюється доплата особам до нового мінімального розміру пенсій 2 400 гривень. Якщо особа отримує більше, ніж мінімальний розмір пенсії, то перерахунку вона не підлягає, оскільки розмір пенсії вищий, ніж встановлені соціальні стандарти", − говорить начальник відділу управління Пенсійного фонду Полтавщини Володимир Проходовський.

За словами Володимира Проходовського, на Полтавщині пенсії перерахували майже ста тисячам людей. А це близько чверті від загальної кількості пенсіонерів регіону. В середньому підвищення становить близько 340 гривень.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди