Олексій Лень уперше в кар'єрі реалізував 3/3 триочкових

Олексій Лень уперше в кар'єрі реалізував 3/3 триочкових AP Images

Українець допоміг "Торонто" здобути першу перемогу в сезоні.

Український центровий Олексій Лень знову отримав ігровий час за "Торонто Репторс". У четвертому матчі сезону НБА "Торонто" грало проти "Нью-Йорк Нікс" - і здобуло першу перемогу, 100:83.

Олексій почав матч у запасі, а загалом провів на майданчику 12:33 хвилини. За цей час українець встиг набрати 11 очок, зібрати 2 підбирання та поставити 1 блок-шот.

Лень провів багато ігрового часу у третій чверті, коли "Торонто" переламало хід поєдинку та остаточно відірвалося в рахунку. Не в останню чергу цьому ривку канадців сприяли дії Леня - він закинув три 3-очкові кидки, усі в третій чверті.

Олексій Лень усьоме в кар'єрі реалізував 3 триочкові кидки - уперше зробив це з трьох спроб, тобто з влучністю 100%. Центровий реалізував усі спроби кидків з кута майданчику.

Хайлайти дій Олексія Леня у матчі "Репторс" - "Нікс"

Для Олексія - це один з найкращих результатів за кількістю точних 3-очкових у кар'єрі. Він лише тричі за весь час у НБА закидав за гру більше трьох "дальніх кидків". Рекорд - 6 3-очкових, влучність 50% (7 квітня 2019 року, гра за "Атланту Хоукс" проти "Мілуоксі Бакс").

У цьому сезоні Лень провів другий матч. Він також виходив на майданчик 29 грудня, у матчі "Репторс" проти "Фінікс Санз" - за 22 хвилини набрав 2 очки, зібрав 5 підбирань, однак 3 сфолив та 4 рази втратив м'яч.

• Олексій Лень перейшов у "Торонто" в міжсезоння - він не з'являвся на майданчику у перших двох матчах команди в сезоні, отримує ігровий час в наступних двох матчах.
  • "Торонто Репторс" виграли 1 матч та програли 3 на старті сезону.
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start