Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грн

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грн

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грн Суспільне Миколаїв

2020 року розпочалися ремонти автошляхів державного значення: Н-14, Н-11, Т-15-13 та Т-15-07. Усе в рамках програми президента "Велике Будівництво". Близько 3 млрд грн було виділено на всі роботи. За цей рік з’явилася перша в Україні бетонна дорога, яка пролягає територією Миколаївської області. У Службі автодоріг повідомляють, що план, який мали на 2020 рік, вдалося виконати майже повністю.

Відкриттям року стала перша бетонна дорога в країні за часів незалежності, яка пролягає Миколаївською областю.

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грнСуспільне Миколаїв

Траса – Н-14 – відремонтована по всій довжині. 66 км – 1,7 млдр грн. Офіційне відкриття відбулося 19 листопада. Наразі, залишилося встановити системи моніторингу WIM "зважування у русі" та пластикову розмітку.

Начальник Служби автодоріг Миколаївської області говорить, що зараз робити її немає сенсу через погодні умови. Гарантійний термін дороги від підрядника – 10 років.

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грнСуспільне Миколаїв

"Ми будемо ставити перед в’їздом у Миколаїв автоматичну систему зважування. Взагалі у нас в планах перекрити Миколаїв, щоб увесь транзитний транспорт, усі вантажні автомобілі проходили в нас цю систему зважування. Ми постійно інспектуємо дорогу, і щорічно будемо це робити протягом якогось періоду. Тож, якщо будуть недоліки, то звісно, все буде перероблюватися", – каже директор служби автомобільних доріг у Миколаївській області Владислав Невеселий.

Ремонт дороги розпочали у 2019 році, тоді за рік зробили лише 13 км. Навесні 2020 року, одразу після покращення погодних умов, розпочали ділянку Н-14 від Возсіятського до Миколаєва.

Інша дорога – Н-11 - Дніпро-Миколаїв. Її ремонт і здача в експлуатацію відбулися у 2018 році.

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грнСуспільне Миколаїв

У 2020 році траса потрапила у програму президента "Велике будівництво" на середній ремонт, в рамках якого були виконані роботи з відновлення асфальтобетонного покриття, укладено вирівнюючий шар з асфальтобетону та шар покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону. На ділянці обходу Баштанки були виявлені колії від перевантажень. Підрядник ТОВ ШБ "Альтком" взявся за гарантійний ремонт на початку вересня.

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грнСуспільне Миколаїв

"Виїхала комісія, ми зафіксували, з нашою лабораторією взяли зразки, зафіксували ту колію, наскільки заглиблення є, наскільки вони критичні. Далі викликаємо підрядника, підписуємо з ним згоду. Він може погодитися, а може відмовитися. Вони погодилися на нормальний діалог, погодились з цим, не ставали у позу: виправляють ці порушення", – каже Владислав Невеселий.

У програму відновлення автошляхів потрапили і траси Т-15-07 "Миколаїв – Парутине – Очаків" та Т-15-13 "Нечаяне – Очаків". У жовтні 2020 року відремонтували перші три кілометри ділянки траси неподалік с. Козирка. Там влаштовано нижній, вирівнюючий та верхній шари покриття.

Цим займалася підрядна організація ТОВ "Ростдорстрой". Згодом, у процесі ремонту, працівники Служби автодоріг виявили дефекти покриття – лущення. Там проводяться роботи з їхнього усунення.

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грнСуспільне Миколаїв

"По дорозі Т-15-13. Ми планували відремонтувати близько 37 км. Із задачею в 2020 році справляємося, робимо більшість ділянок у нижньому шарі. До літа, до сезону, коли треба буде їхати на море, вона буде повністю у верхньому шарі з розміткою та зупинками", – говорить Владислав Невеселий.

Частими причинами появи дефектів у дорожньому покритті ставали перевантаження. Тому на трасі Н-11 з 17 жовтня цілодобово працює габаритно-ваговий комплекс.

Ремонт доріг на Миколаївщині. На що витратили майже 3 млрд грнСуспільне Миколаїв

Нормами перевезення вантажів є загальна маса разом з масою транспортного засобу – не більше 40 тонн, для контейнеровозів – 44 тонни. Начальник Служби автодоріг Владислав Невеселий говорить, що таких комплексів наступного, 2021-го, року по області буде п’ять. Встановлюватимуть паралельно з ремонтами наступних трас.

"Цю дорогу зараз ми проєктуємо, будемо її ремонтувати до Казанки. Цю ділянку ми повністю відремонтуємо. Зараз ми проєктуємо Новий Буг, Єланець, Вознесенськ, Веселинове і в Одесу. Ця дорога буде повністю у нас у бетоні. Наступна ділянка у нас проєктується – це М–14. Це багатосмугова буде дорога, швидкісна, яка дасть можливість всій цій ділянці не заїжджати в Миколаїв, а об’їжджати", – розповів Владислав Невеселий.

Читайте також: "Депутати ухвалили бюджет Миколаївської області на 2021 рік"

Який бюджет на ремонт автошляхів у 2021 році поки невідомо.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди