"Мені потрібна семиметрова відмітка". Марина Бех-Романчук - про Олімпіаду в Токіо

"Мені потрібна семиметрова відмітка". Марина Бех-Романчук - про Олімпіаду в Токіо

"Мені потрібна семиметрова відмітка". Марина Бех-Романчук - про Олімпіаду в Токіо Thomas Windestam DECA Text&Bild

Українка хоче покращити свої результати.

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук вважає, що їй потрібно поліпшити свої результати для того, щоб боротися за медалі на Олімпійських іграх в Токіо. Про це вона розповіла в інтерв'ю офіційному "Інстаграму" Асоціації спортивних журналістів України (АСЖУ).

Зараз особистий рекорд стрибунки в довжину складає 6,93 метра.

За її словами, вона хоче подолати семиметрову позначку, адже це зможе їй допомогти поборотися за медальний залік під час наступних Олімпійських ігор у Токіо.

"Я намагаюся не зациклюватися на якійсь конкретній цифрі, що мені потрібна семиметрова відмітка і я буду неймовірно щаслива. Так, звичайно, для того, щоб конкурувати на найвищих змаганнях, обов'язково ця позначка повинна бути. Я вважаю, що медалі нижче семи метрів не будуть розігруватися на Олімпіаді", - заявила Бех-Романчук.

Українська легкоатлетка вважає, що якби не пандемія коронавірусу, то такий результат можна було б продемонструвати вже в 2020-му році.

"Ми просто будемо тренуватися, рухатися, працювати. Можливо, вже в цьому сезоні ми б її настрибали і показали б цей результат. Але, у зв'язку з тим, що у нас півроку не було ніяких стрибків. І це не перебільшення. Думаю, якби не карантинний сезон, то все було б по іншому", - додала спортсменка.

Повне інтерв'ю з Мариною Бех-Романчук: відео

Читайте також: Марина Бех-Романчук стала найкращою стрибункою в довжину в 2020 році

Як Бех-Романчук виступила в сезоні 2020-го року

Під час останнього етапу в змаганнях Діамантової ліги українка посідала друге місцу після перших п'яти стрибків, її найкращий показник - 6.79 метра, у вирішальному спробу також відібралися Хадді Санья (6.85 м) та Есе Брюме (6.71 м). Інші атлетки не дострибнули навіть до відмітки 6.50 м.

У фіналі Марина змогла показати свій максимум - вона виконала стрибок на 6.91 метра. Це другий найкращий результат в кар'єрі (усього 2 сантиметри від особистого рекорду) та найкращий стрибок у сезоні!

Читайте також: 6.91 м. Найкращий стрибок Бех-Романчук у сезоні

Загалом у сезоні 2020 року Марина провела сім міжнародних стартів: чотири виграла, тричі фінішувала другою.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс