Двоє освітян Дніпропетровщини отримали дворічну державну стипендію

Двоє освітян Дніпропетровщини отримали дворічну державну стипендію

Двоє освітян Дніпропетровщини отримали дворічну державну стипендію

Серед працівників галузі освіти, яким президент України Володимир Зеленський призначив державні стипендії, – двоє вчителів з Дніпропетровщини: директор Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею Володимир Пентегов та керівниця Кам’янського ліцею нових інформаційних технологій Людмила Сбоєва. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Державну стипендію присуджують видатним діячам освіти на два роки. Цьогоріч президент України Володимир Зеленський відзначив 24 освітянина. Це вчителі та викладачі, доктори й кандидати наук. Приємно, що серед них є мешканці Дніпропетровщини», – ідеться в повідомленні.

Державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту та  інформаційної сфери призначаються з метою стимулювання їхньої творчої праці як свідчення видатних особистих досягнень. 

Розмір довічної стипендії складає 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, тобто близько 2 650 грн на місяць.

Що відомо

  • Володимир Пентегов все життя працює в галузі освіти. Закінчив Криворізький гірничорудний інститут, потім багато років навчав студентів у кількох профтехах міста. Нині керує Криворізьким професійним транспортно-металургійним ліцеєм.
  • Вчителька-методист Людмила Сбоєва – почесна громадянка Кам’янського. З 1986 року очолює ліцей нових інформаційних технологій.

Читайте також

Опікуються дітьми без батьків, роблять винаходи та вчать безоплатно. Вчителі. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ РОКУ

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди