Дмитро Підручний - переможець змагання стрільців у рамках "Різдвяної гонки"

Дмитро Підручний - переможець змагання стрільців у рамках "Різдвяної гонки"

Дмитро Підручний - переможець змагання стрільців у рамках "Різдвяної гонки" Дмитро Євенко

Український біатлоніст зробив це вдруге поспіль.

"Різдвяна гонка" - це не лише безпосередньо біатлонна шоу-гонка, але й змагання стрільців перед стартом безпосередньо основної частини шоу.

Завдання конкурсу - якнайшвидше закрити 20 мішеней.

Спершу біатлоністи змагалися у кваліфікації, а тоді по три найкращих біатлоніста та біатлоністки виходили у фінал. У 2019 році - переможцем конкурсу став Дмитро Підручний.

У 2020 році кваліфікацію чоловічих змагань прийшли Дмитро Підручний, Бенедікт Долль (Німеччина) та Міхал Крчмар (Чехія). Три найкращих серед жінок - Доротея Вірер (Італія), Дінара Алімбекова (Білорусь), Лєна Хеккі (Швейцарія).

У фіналі боротьба за перемогу йшла між Підручним та Вірер - вони стріляли однаково точно, а першим зміг закрити 20 мішеней український біатлоніст. Він випередив італійку на секунду.

Дмитро закрив 20 з 20 у фіналі, без жодних хиб. Для нього - це друга поспіль перемога у такому змаганні в рамках "Різдвяної гонки".

Результати конкурсу стрільців

  1. Дмитро Підручний (Україна)
  2. Доротея Вірер (Італія)
  3. Лєна Хеккі (Швейцарія)
  4. Міхал Крчмар (Чехія)
  5. Бенедікт Долль (Німеччина)
  6. Дінара Алімбекова (Білорусь)

А безпосередньо в гонці, Україна фінішувала передостанньою в "Різдвяній гонці-2020". Дмитро Підручний та Віта Семеренко посіли п'яте місце в мас-старті, а вже під час гонки-переслідування через сім промахів опустилися на дев'яте місце в підсумковій турнірній таблиці.

Читайте також: Україна - передостання в "Різдвяній гонці-2020". Результати змагань
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу