«Наполеглива праця - це і є секрет мого успіху», - спортсменка року Марина Бех-Романчук

«Наполеглива праця - це і є секрет мого успіху», - спортсменка року Марина Бех-Романчук

Ексклюзивно
«Наполеглива праця - це і є секрет мого успіху», - спортсменка року Марина Бех-Романчук Фото: Суспільне.

Марина Бех-Романчук стала кращою спортсменкою, а Вадим Крушинський кращим тренером України за версією асоціації спортивних журналістів України.

Десятку найкращих спортсменів визначали 12 журналістів з експертної ради Асоціації спортивних журналістів України. Кожен називав свою версію списку, а кандидати отримували від одного до десяти балів.

У 2020-му році у підсумку найбільше очок у голосуванні отримала 25-річна легкоатлетка Бех-Романчук. Дівчина каже, за голосуванням стежила впродовж 10-ти днів на офіційному сайті АСЖУ. Але…

«Мої рідні та близькі швидше за мене дізналися. Я якраз тоді, коли називали переможців, була в дорозі. А коли приїхала - всі почали мене вітати. Запитую: «З чим ви мене вітаєте?». Ось так я дізналася,що перемогла в цій номінації», - згадує Марина.

Своєму успіху Марина завдячує спільній роботі з тренером.

«Ніякого секрету успіху в мене немає. Цілі, наполеглива робота, підтримка один одного – оце і є увесь секрет. Усі ми знаємо, що спорт - це нелегка праця. Сьогодні все чудово, а завтра буває не дуже. Але в будь-якій ситуації головне бути поряд», - каже Марина Бех-Романчук.

Минулого року кращим тренером України був Андрій Шевченко. У 2020 році це звання перейняв Вадим Крушинський - тренер Марини Бех-Романчук.

«Дуже приємно отримати таке визнання, воно мотивує. Особливо сьогодні, адже наступний рік – Олімпійський. Треба підтвердити свій рівень, свій клас, тож будемо тепер ще натхненніше працювати. Наші досягнення – це комплекс робіт. Для того, щоб цих 40 метрів розбігтися і стрибнути з силою відштовхування 450 - 500 кілограмів, треба дуже багато чого зробити - і металу багато перетаскати, і штангою займатися, не кажучи вже про сам біг та стрибки», - розповідає тренер Вадим Крушинський.

Із Мариною Бех-Романчук Вадим Крушинський працюють вже 14 років. Тренер пригадує - дівчина виділялася з-поміж інших із першого тренування.

«Вчитель фізкультури з першої школи на моє прохання привів близько 25 чоловік на тренування. Серед них була і Марина. Вона одразу вирізнялася від однолітків своїми здібностями - була дуже швидка. Але, пам’ятаю, на те перше тренування вона прийшла в джинсах. Марина йшла до музичної школи, але вийшовши з тролейбуса, побачила, що її клас іде на стадіон. І вона «повелася» на натовп і теж прийшла на стадіон. От так стала спортсменкою, а могла стати музиканткою», - з усмішкою згадує тренер Марини Бех-Романчук.

За усі 14 років спільної роботи, суперечок зі спортсменкою майже не мали, - додає Вадим Крушинський. Хоча, каже, перший період йому потрібно було неодноразово переконувати Марину, що спорт - це її майбутнє і можливість стати найкращою.

Чоловік Марини Бех-Романчук, Михайло Романчук також увійшов у топ-10 кращих спортсменів України, посівши шосту сходинку рейтингової таблиці. Спортивне подружжя рідко бачиться одне з одним, адже багато часу приділяють спорту. Утім, попри все, каже Марина, вони з розумінням до цього ставляться , адже спорт наразі для них на першому місці.

«Ми розуміємо, в якій сфері працюємо, заради чого тренуємось. Це дуже важливо, коли людина розуміє і підтримує тебе, розуміє, як важливо для тебе перемогти. Я вдячна своєму чоловіку саме за це розуміння», - каже Марина Бех-Романчук.

Читайте також

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТеніс