Мутований коронавірус виявили у Швейцарії та Норвегії

Мутований коронавірус виявили у Швейцарії та Норвегії

Мутований коронавірус виявили у Швейцарії та Норвегії
UA: Полтава

У Швейцарії та Норвегії виявили перші випадки зараження мутованим коронавірусом, який раніше зафіксували у Великій Британії.

Як повідомляє ВВС, у Швейцарії виявили трьох інфікованих, двоє з яких — громадяни Великої Британії. Зазначається, що швейцарські гірськолижні курорти залишаться відкритими для туристів на Новий рік і Різдво. За останні два тижні туди прибули тисячі туристів із Британії.

Також перші два випадки зараження новим штамом COVID-19 зафіксували у Норвегії. За даними національного інституту громадського здоров'я, обидва позитивні зразки взяли у людей в різних регіонах країни, які повернулися з Британії на початку грудня. Наразі інфіковані перебувають під наглядом медиків, які намагаються відстежити ланцюжок контактів пацієнтів.

Що відомо

  • У Великій Британії виявили новий штам коронавірусу, який, за словами прем'єра країни Бориса Джонсона, може бути на 70% заразнішим, ніж вже відомий. Через це понад 20 країн призупинили авіасполучення з Британією.
  • Згодом мутований коронавірус зафіксували в Японії, Франції, Німеччині та Лівані.
  • Подорожувальники, які прибувають в Україну з Великої Британії, повинні мати при собі негативний ПРЛ-тест та страховий поліс. Аналогічне правило ввели у США.
  • Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) схвалило використання вакцини від COVID-19 компаній Pfizer та BioNTech.
На початок