Військовий інститут влаштував музичне вітання зі святами просто неба. СУСПІЛЬНЕ | МУЗИКА

Військовий інститут влаштував музичне вітання зі святами просто неба. СУСПІЛЬНЕ | МУЗИКА

Військовий інститут влаштував музичне вітання зі святами просто неба. СУСПІЛЬНЕ | МУЗИКА Фото: Олександр Райковський

25 грудня Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова випустив музичне вітання з новорічно-різдвяними святами, яке оркестр інституту виконав просто неба. Музичний відеоролик опублікований на офіційній сторінці інституту у мережі Facebook. Диригент оркестру, який наразі перебуває в зоні ООС, консультував своїх музикантів по телефону.

Про це Суспільному розповів начальник пресслужби Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова старший лейтенант Олександр Райковський. За його словами, зняти музичний відеоролик хотіли неодмінно зі снігом, тому регулярно відслідковували прогноз погоди.

"Готувалися фактично десь упродовж півтора тижня, – каже Олександр. – Минулого понеділка (14 грудня – ред.) хлопці репетирували і стали награвати одну мелодію. Я це почув і ми запропонували: а давайте зробимо музичне вітання. Хлопці радо погодилися, але трапилося так, що керівник оркестру Павло Осінський зараз в ООС. Та навіть це не стало на заваді – Павло Осінський консультував своїх музикантів по телефону. Дуже хотіли записати наше вітання зі снігом, тому слідкували за прогнозом. З 21 по 23 синоптики прогнозували то дощ, то сніг, то сніг з дощем, і ми вирішили знімати у вівторок (22 грудня – ред.) Та у вівторок хлопців забрали на інше задання та й снігу в той день не було. А в середу зранку прокидаємося, – а за вікном сніг. І ми швидко організували зйомку. Цікаво, що вже за годину після завершення нашого знімального процесу пішов дощ і скоро сніг зовсім розтанув".

Мелодію оркестр військового інституту виконав вперше – музиканти розучили її спеціально для зйомки ролику.

Житомирський військовий інститут влаштував музичне вітання зі святами просто небаФото: Олександр Райковський

"Ми періодично робимо різні музичні вітання, бо оркестр дійсно класно грає. Восени 2020 року їхній керівник Павло Осінський став заслуженим артистом України. Технічним забезпеченням процесу – режисурою, зйомкою, монтажем – займалися ми втрьох: я, наш викладач підполковник Володимир Петрович Фріз та курсант Андрій Черкасов. Ідей у нас було багато – у процесі щось виходило, щось доводилося міняти, а місцями й імпровізувати", – розповів Олександр Райковський.

Житомирський військовий інститут влаштував музичне вітання зі святами просто небаФото: Олександр Райковський

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше